Já, Robinson - vítěz
aktualizováno 08.06.

VIDEO: Dojatý vítěz soutěže Já, Robinson si převzal hlavní cenu! Výhře nemohl uvěřit

V soutěži Já, Robinson měli fanoušci Robinsonova ostrova jedinečnou šanci vyhrát zájezd na Filipíny, kde se reality show natáčí. Vítěz dorazil přímo do sídla televize Nova, kde si svou úžasnou cenu převzal!

Soutěž - Já, Robinson
06.06.

Soutěž Já, Robinson má svého vítěze! Kdo vyhrál zájezd za sto tisíc korun?

Po dva měsíce se tisíce fanoušků Robinsonova ostrova přetahovalo v exkluzivní reality soutěži Já, Robinson o zájezd v hodnotě sto tisíc korun od cestovní kanceláře Fischer. Kdo z nich se stane Robinsonem?

Já, Robinson - Poslední šance vyhrát
27.04.

POSLEDNÍ ŠANCE! Chceš se stát Robinsonem a vyhrát zájezd za 100 tisíc? Máš už jen 4 DNY!

Pro fanoušky Robinsonova ostrova je připravena unikátní soutěž, ve které je hlavní výhrou zájezd za 100 tisíc korun. Na získání této famózní odměny máte již poslední 4 DNY. Tak pojďte do toho!

Robinsonův ostrov: Soutěž - Já, Robinson
aktualizováno 22.04.

Dokážeš plnit úkoly jako opravdový Robinson? Přihlas se do unikátní soutěže a vyhraj zájezd na Filipíny!

Pro všechny fanoušky Robinsonova ostrova je připravena unikátní soutěž s opravdu lákavou hlavní výhrou – zájezdem na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč. Pojďte do toho a dokažte, že jste ten největší znalec Robinsonova ostrova!

Já, Robinson
20.04.

Chceš se také stát Robinsonem? Vyber pět předmětů, které by sis vzal na pustý ostrov a vyfoť je!

Dokázal bys přežít na pustém ostrově? Z potápějící se lodi bys měl šanci vzít si jen pár věcí nutných pro přežití. Co bys zvolil?

Soutěž - Já, Robinson
aktualizováno 12.04.

UNIKÁTNÍ SOUTĚŽ! Chcete vyhrát zájezd na Filipíny za sto tisíc? Takto vypadá váš soutěžní úkol

Chcete se také stát Robinsonem? Nyní je tu skvělá příležitost! Stačí se přihlásit do unikátní soutěže Já, Robinson a následně splnit všechny úkoly. Podívejte se, jak je to jednoduché!

Já, Robinson - 2
05.04.

JEDINEČNÁ ŠANCE: Vyhraj zájezd na Filipíny a staň se také Robinsonem!

Kmeny na ostrově se sloučily v jeden a mezi Robinsony se nyní můžete zařadit i vy! Sice nevyhrajete 2,5 milionu, což je první cena v televizní reality show, ale ani zájezd za sto tisíc na Filipíny, kde se pořad natáčí, není k zahození, ne?