Robinson Marek - bezpečnost
31.05.

ROBINSON MAREK 10. DÍL: Mohlo to skončit katastrofou! Soutěžící ohrožovali na ostrově nebezpeční predátoři

Na Filipínách se vyskytuje mnoho nebezpečných zvířat, která by mohla soutěžící i zabít! Jak jsou na to na Robinsonově ostrově připraveni? Podívejte se do zázemí, které tam lékaři mají!

ROBINSON MAREK 9. DÍL - Semifinálová hra
28.05.

ROBINSON MAREK 9. DÍL: Semifinálová hra prověří soutěžící po všech stránkách. Projděte si ji z pohledu hráče!

Semifinálová hra je za dveřmi a soutěžící budou mít opravdu nelehký úkol. Robinson Marek nyní ukázal, co je čeká. Podívejte se!

Robinson Marek - 8
aktualizováno 05.02.

ROBINSON MAREK 8. DÍL: Marek se nechal tetovat od domorodce. ´Bolí to jak prase!´ VIDEO

Byl to velký návrat. Na měsíc a půl se vítěz Robinsonova ostrova Marek vrátil do divoké přírody Filipín. Všechno ale jednou končí – i návrat do ráje. Jak odjezd probíhal?

Robinson Marek - 7
aktualizováno 05.02.

ROBINSON MAREK 7. DÍL: Jedinečný pohled do zákulisí Robinsonova ostrova! Jak se připravují soutěže a vyrábí rekvizity?

Marek v dalším díle svého pořadu nabízí unikátní pohled do zákulisí výroby her pro soutěž Robinsonův ostrov! Jak to vypadá v kutilské dílně? A kdo na rekvizitách pracuje? Podívejte se!

Robinson Marek - 6
aktualizováno 31.07.

První český Robinson MAREK mění život. Peníze z výhry investuje do ´čuníka´! Neriskuje?

Po skončení Robinsonova ostrova se na vítěze Marka Orlíka snesla jak vlna gratulací, tak nenávistných komentářů. Mnoho diváků totiž nevěřilo, že s tak velkou částkou naloží rozumně. Opak je pravdou! Zprvu podpořil charitu, tentokrát prvně investuje do obchodu se svými kamarády. Vyplatí se mu to?

Robinson Marek - 6
aktualizováno 05.02.

ROBINSON MAREK 6. DÍL: Jak přežít na opuštěném ostrově? Zcela sám a bez pomoci? První český Robinson odhalil své tajemství!

Další díl zábavné show prvního české Robinsona Marka Orlíka je tady! Vítěz celé show narazil na ostrově na něco, co opravdu nečekal. V tu ránu ho smích přešel... Podívejte se na 6. díl pořadu Robinson Marek.

Robinson Marek - 4
20.07.

ROBINSON MAREK 5. DÍL: Marek Orlík cestuje po ostrově s dvěma záhadnými pytlíky. K čemu jsou a co všechno umí?

První český Robinson se pustil do poznávání Filipín opravdu ve velkém. Tentokrát vyrazil poznávat městečko Caramoan, které je středem celého Robinsonova ostrova. Co překvapivého na Marka čekalo, zjistíte už v 5. díle pořadu Robinson Marek!

Marek Orlík při livestreamu
aktualizováno 25.07.

Marek Orlík EXKLUZIVNĚ o výhře: Co vítěz Robinsona udělal s penězi a kolik mu zdanil stát?

Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík odpovídal živě fanouškům reality show. K divákům byl velmi upřímný a prozradil nejen podrobnosti o pohádkové výhře.

Robinson Marek - 3
14.07.

ROBINSON MAREK 4. DÍL: Nedolejzej! Moderátor Ondra Novotný se s Markem Orlíkem vůbec nemazal! Podívejte, co mu provedl

Zvedá těžké váhy, téměř nespí, je pořád ve střehu a rozhodně se nenudí. Jak vypadá den sympatického moderátora Robinsonova ostrova? Není to žádná sranda, obzvlášť, když mu někdo stále dokola kazí plány.

Robinson Marek - 2
13.07.

ROBINSON MAREK 3. DÍL: Nebezpečná doprava na Filipínách! Co se během natáčení přihodilo?

Vítěz první řady reality show Robinsonův ostrov Marek Orlík natočil další díl pořadu Robinson Marek. Kdyby tušil, co ho čeká, zřejmě by se do projektu nepouštěl! Co se během natáčení přihodilo?

Robinson Marek - 1
28.06.

ROBINSON MAREK 2. DÍL: Hazard, karaoke i tradiční večeře na Filipínách! Do čeho se Robinson Marek pustil v druhém díle své show?

První díl pořadu Robinson Marek z filipínského prostředí se Markovi povedl. Vítěz první řady reality show Robinsonův ostrov nelenil a hned natočil druhý díl! Neuvěříte, do jaké tradiční místní aktivity se pustil tentokrát!

Robinson Marek – 1. díl - 1
aktualizováno 23.06.

GALERIE: První díl nového pořadu Robinson Marek

První díl nového pořadu Robinson Marek