Martin Složil slavil Silvestra
05.01.

Vítěz Robinsonova ostrova si užíval Silvestr s krásnou Jenovéfou: Neuvěříte, kde!

Vítěz druhé řady reality show Robinsonův ostrov Martin Složil (30) si užíval Silvestr se svojí dívkou. Tou je krásná herečka Jenovéfa Boková (26). Jak ...

Martin Složil - 1
28.09.

VIDEO: Druhý český Robinson usilovně pracuje na velké novince. Již brzy o něm uslyšíte!

Od finále druhé řady reality show Robinsonův ostrov uběhly téměř čtyři měsíce. Co se od té doby změnilo v životě druhého českého Robinsona Martina Složila?

...
Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
26.07.

FOTO: Velká změna image! Nikol z Robinsona už není černovláska a neskutečně jí to sekne

Fitness trenérka Nikol stihla od návratu z Robinsonova ostrova několikrát razantně změnit image! Nejdříve si nechala udělat nová prsa, poté si obarvila ...

Nicol Gremplewska - 1
aktualizováno 26.07.

GALERIE: Razantní změna image! Nikol z Robinsona už není černovláska a neskutečně jí to sekne

GALERIE: Razantní změna image! Nikol z Robinsona už není černovláska a neskutečně jí to sekne

Soutěž - Já, Robinson
06.06.

Soutěž Já, Robinson má svého vítěze! Kdo vyhrál zájezd za sto tisíc korun?

Po dva měsíce se tisíce fanoušků Robinsonova ostrova přetahovalo v exkluzivní reality soutěži Já, Robinson o zájezd v hodnotě sto tisíc korun od cestovní ...

Trojice Robinsonů
aktualizováno 31.05.

PŘÁTELÉ? ANI NÁHODOU! Robinsoni prozradili, že vztahy mezi nimi nejsou ani po návratu z ostrova úplně růžové

Na Robinsonově ostrově to byli soupeři a každý hrál svou vlastní hru. Dalo by se tedy předpokládat, že po návratu se vztahy mezi Robinsony urovnají. Opak ...

Robinsonův ostrov - 33. díl - 10
30.05.

ČTYŘI SCÉNÁŘE PRO FINÁLE: Kdo má největší šanci vyhrát? Rozbor taktiky posledních tří Robinsonů překvapí

„Pokud je jedna věc, kterou mě tahle hra naučila, tak je to to, že dojem není realita. Realita je realita. A ty tu sedíš ve finále, a to z tebe dělá stejně ...

Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra
20.05.

EXKLUZIVNÍ FOTO: Ondra z Robinsona ukázal manžela! Tohle je krasavec, který ukradl jeho srdce

Ondřej se na Robinsonově ostrově netajil svou homosexuální orientací. Všichni věděli, že má manžela. Jak ale tento muž vypadá? To odhalil až nyní!

Robinsonův ostrov - 22. díl - 15
aktualizováno 18.04.

Další napínavý souboj o individuální imunitu! Kdo bude na dnešní kmenové radě v bezpečí?

Robinsonů na ostrově postupně ubývá. Jediný, kdo je na kmenové radě v bezpečí, je ten, kdo má symbol individuální imunity. Tipněte si, kdo jej získá tentokrát.

...
Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
16.04.

Hlavou proti zdi podruhé! Kalinga opět vyškolila Manobo v taktice

Hlavou proti zdi podruhé! Kalinga opět vyškolila Manobo v taktice

Já, Robinson - 2
05.04.

JEDINEČNÁ ŠANCE: Vyhraj zájezd na Filipíny a staň se také Robinsonem!

Kmeny na ostrově se sloučily v jeden a mezi Robinsony se nyní můžete zařadit i vy! Sice nevyhrajete 2,5 milionu, což je první cena v televizní reality ...

Robinsonův ostrov - Katka, Blanka a Bára
01.04.

Falešná skrytá imunita jako hrozba: Blanka na ostatní míří nenabitou zbraní. Jak z toho ven?

Falešná skrytá imunita je zábavná věc. Obzvláště v rukou někoho, kdo je na špatné straně hlasovacích čísel. A v posledních událostech hry začíná mít úžasně ...