Zina
22.08.

Nová posila Tvojí tváře? Zina z Robinsonova ostrova předvedla unikátní pěvecký výkon. VIDEO

Už v soutěži Robinsonův ostrov Zina prokázala, že se ničeho nebojí a do všeho skočí po hlavě. Důkazem je i její nejnovější profesní ambice. Čím své fanoušky překvapila?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
aktualizováno 13.08.

FOTO: Robinsonka Terry opět dráždí svým dokonalým tělem! Tentokrát se jí ale povedl trapas

Nedá si snad nikdy pokoj! Robinsonka Tereza Dušková má perfektní figuru, na kterou je náležitě pyšná. A nebyla by to ona, kdyby během dovolené nenechala své krásně tělo zdokumentovat. Jenomže má také dar pobavit lidi. Tentokrát všem dokázala, že vylézání z bazénů není jen tak...

Robinson Ondra
29.07.

TO JE HVĚZDA! Robinson Ondra trénuje jako o život a míří na olympiádu

Soutěžící druhé řady Robinsonova ostrova Ondra Baumrukr je velkým sportovcem. Po skočení soutěže na sobě začal tvrdě makat. Na sociální síti fanoušky pravidelně zásobuje fotkami ze svého života a nutno podotknout, že si ze sebe umí udělat legraci!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
28.07.

CHYBÍ JÍ ADRENALIN? Blanka z Robinsonova ostrova podniká jedno velké dobrodružství za druhým!

Blanku Otrubovou si mohu diváci pamatovat z poslední řady reality show Robinsonův ostrov jako pracovitou a statečnou ženu, která se nebála jít za svým snem. Show už ale dávno skončila a kde je konec sympatické podnikatelce? Dobrodružný duch ji neopustil ani po návratu! Podívejte se.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
26.07.

FOTO: Velká změna image! Nikol z Robinsona už není černovláska a neskutečně jí to sekne

Fitness trenérka Nikol stihla od návratu z Robinsonova ostrova několikrát razantně změnit image! Nejdříve si nechala udělat nová prsa, poté si obarvila hlavu na černo. K jakému kroku se odhodlala tentokrát?

Já, Robinson - vítěz
aktualizováno 08.06.

VIDEO: Dojatý vítěz soutěže Já, Robinson si převzal hlavní cenu! Výhře nemohl uvěřit

V soutěži Já, Robinson měli fanoušci Robinsonova ostrova jedinečnou šanci vyhrát zájezd na Filipíny, kde se reality show natáčí. Vítěz dorazil přímo do sídla televize Nova, kde si svou úžasnou cenu převzal!

Trojice Robinsonů
aktualizováno 31.05.

PŘÁTELÉ? ANI NÁHODOU! Robinsoni prozradili, že vztahy mezi nimi nejsou ani po návratu z ostrova úplně růžové

Na Robinsonově ostrově to byli soupeři a každý hrál svou vlastní hru. Dalo by se tedy předpokládat, že po návratu se vztahy mezi Robinsony urovnají. Opak je ale pravdou, někteří zřejmě na staré křivdy nezapomínají...

Robinsonův ostrov - 33. díl - 10
30.05.

ČTYŘI SCÉNÁŘE PRO FINÁLE: Kdo má největší šanci vyhrát? Rozbor taktiky posledních tří Robinsonů překvapí

„Pokud je jedna věc, kterou mě tahle hra naučila, tak je to to, že dojem není realita. Realita je realita. A ty tu sedíš ve finále, a to z tebe dělá stejně nebezpečného hráče, jako jsou ti dva vedle tebe. Můžeš si říct, že si vyhrát titul zasloužíš ze všech nejmíň, ale možná, jenom možná, v prostředí plném arogance a bludných představ o nárocích, je osoba, která si myslí, že je nejméně hodna, ta, která je naopak hodna vyhrát nejvíc.“ - Erik Cardona, Survivor: Samoa

Káťa - duel 16.díl
aktualizováno 30.03.

Proč se stala Káťa třetí vyřazenou Robinsonkou? Neudělala skoro žádné chyby!

Jedna potopená sklenička a to, jaké pořadí si v jejím potápění vyberete, vás může možná stát poslední šanci na Ostrově vyloučení. Ale rozhodně to není to, proč jste vypadli z kmene. Proč vlastně Káťa vypadla z hlavní hry, a nakonec i prohrála celkově?

Robinsonův ostrov Karel
aktualizováno 16.03.

ODHALENÍ ze soukromí Robinsona Karla: Ukázal krásnou přítelkyni i čtyřměsíční dceru. FOTO

Karel z Robinsonova ostrova se pochlubil přítelkyní i malou dcerkou. Podívejte se, jak vypadá jeho rodina! Na tuto ženu myslel, když mu bylo nejhůř.

Robinsonův ostrov
aktualizováno 13.02.

Jak se hraje Robinsonův ostrov 2. část: Jak to je s lhaním a intrikařením? A jak zapojovat emoce?

Druhá sezona Robinsonova ostrova se blíží a fanoušci netrpělivě čekají, až se hrstka dobrodruhů opět vydá na tropický ostrov soutěžit o pohádkových 2,5 milionu korun. Jak se ale vlastně hraje o vítězství?

Marek Orlík - 14
15.08.

Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se neumí fotit! Podívejte se, jak zkazil rodinnou fotku

Robinson Marek si užívá čas s rodinou a došlo i na společné focení. Marek se ale neumí fotit a rodinnou fotografii pěkně zkazil. Podívejte se, co udělal!