Petr Žilev - cestování - 1
18.08.

BOŽSKÉ TĚLO Petra z Robinsona: Léto si umí užít. A vy se pokocháte pohledem na něj. GALERIE

Petr Žilev z druhé řady Robinsonova ostrova si prázdniny užívá cestováním. Jak je vidět, moře, pláže a tropů nemá dost. Ovšem skvostná místa, která navštívil, zrelaxovat dokážou i pouhým pohledem na ně. Zrak byste spíš měli upřít na Petra samotného, je to kus chlapa!

Robinsonův ostrov - Katka Koubová
aktualizováno 12.07.

FOTO: Katka z Robinsona už není sama! Sbalila svalnatého cizince, kterého jí budete závidět

Katka z reality show Robinsonův ostrov už není sama. Potkala totiž muže, který jí naprosto učaroval. Podívejte se, jak to této zamilované dvojici spolu sluší!

Robinsonův ostrov - Zdeněk Doubek
16.01.

RADIKÁLNÍ ZMĚNA IMAGE: Jak dnes vypadá Zdeněk Doubek z Robinsonova ostrova? Je z něj Krakonoš!

Zdeňka Doubka, jednoho z účastníků první série reality show Robinsonův ostrov, byste už dnes nepoznali. Jakou radikální změnu image podstoupil? A co dnes vlastně dělá? Podívejte se!

Deník moderátora
aktualizováno 15.01.

DENÍK MODERÁTORA: Drsná show potřebuje drsný odvoz! Troufli byste si nasednout?

Filipínské ostrovy jsou z České republiky opravdu daleko – a aby se na místo určení soutěžící i moderátor dopravili, vystřídali několik dopravních prostředků. Tento byl rozhodně nejkurióznější z nich,

Deník moderátora
aktualizováno 13.01.

DENÍK MODERÁTORA: Cestování mám rád, ale cesta na Filipíny byla jedna z nejhorších v mém životě!

Už za pár dní startuje nová reality show Robinsonův ostrov, která bude plná napětí a dobrodružství! Napínavá byla ale i samotná cesta celého štábu a soutěžících na filipínské ostrovy! Tu pro fanoušky exkluzivně zdokumentoval moderátor Ondřej Novotný!