Marek Orlík - 14
aktualizováno 30.07.

ROBINSON MAREK ve zbrusu nové roli! Doporučí vám, kam vyrazit na dovolenou

Zatímco loňské prázdniny se nesly pro tehdy čerstvého výherce Robinsonova ostrova Marka Orlíka v chaotickém duchu, letošní léto si Marek může vychutnávat plnými doušky. Jak vypadá jeho prázdninové "lenošení"?

Robinsonův ostrov - Martin
13.06.

DETAILY CASTINGU ODHALENY: Vítěz Robinsonova ostrova na Filipíny málem neodjel! Co se stalo?

Martin Složil, který se stal vítězem druhé řady Robinsonova ostrova nyní prozradil, že na Filipíny málem neodjel. Jak je to možné?

Já, Robinson - vítěz
aktualizováno 08.06.

VIDEO: Dojatý vítěz soutěže Já, Robinson si převzal hlavní cenu! Výhře nemohl uvěřit

V soutěži Já, Robinson měli fanoušci Robinsonova ostrova jedinečnou šanci vyhrát zájezd na Filipíny, kde se reality show natáčí. Vítěz dorazil přímo do sídla televize Nova, kde si svou úžasnou cenu převzal!

Robinsonův ostrov
aktualizováno 01.06.

JEDINEČNÝ ZÁZNAM z party Robinsonů: Pocity a výbuchy emocí z vítězné party hvězd reality show

Ve středu 30. května proběhlo velké finále reality show Robinsonův ostrov, ve kterém diváci poznali druhého českého Robinsona. Tím se stal Martin, který velkou část soutěže strávil na Ostrově vykoupení. Tuto velkou událost přisla většina Robinsonů oslavit na loď Captain Morgan, zakotvenou na pražské Náplavce nedaleko Palackého náměstí. Jak si tuto akci všichni soutěžící společně s fanoušky užívali? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - 34. díl - 3
aktualizováno 31.05.

Vítězem druhé řady Robinsonova ostrova je Martin! Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE

Vítězem druhé řady reality show Robinsonův ostrov se stal třicetiletý sympaťák Martin, který všechny dostal svou přátelsku povahou. Komu jste vítězství přáli vy? HLASUJTE!

Jak to vidí Robinsoni II - 34. díl
aktualizováno 30.05.

JAK TO VIDÍ ROBINSONI II - 34: Je Martin ten správný Robinson? Vítěz reality show má jasno!

Ve 34. díle pořadu Jak to vidí Robinsoni II promluvil Martin o tom, jestli je ten správný Robinson. Jak hodnotí svou hru? Podívejte se!

Robinsonův ostrov - 34. díl - 6
aktualizováno 30.05.

ROZHODNUTO. Česko má druhého vítěze Robinsonova ostrova. Bylo to drama do poslední chvíle

Finálové kmenové radě, na které porota rozhodla o vítězi druhé řady reality show Robinsonův ostrov, čelili Martina, Terry a Martin. Kdo se stal druhým českým Robinsonem?

Robinsonův ostrov - 34. díl
aktualizováno 30.05.

CELÝ 34. DÍL: Závěrečná kmenová rada rozhodla o vítězi celé reality show!

Ve 34. epizodě reality show Robinsonův ostrov došlo k poslední kmenové radě, na které usedla před porotu finálová trojice Robinsonů. Martina, Terry a Martin se snažili závěrečnou řečí zaujmout své bývalé spoluhráče a dokázat jim, že právě oni by si zasloužili vyhrát. Komu se nakonec podařilo porotu přesvědčit a stát se tak druhým českým Robinsonem? Podívejte se!

Robinsonův ostrov - Martin
aktualizováno 30.05.

MARTINOVA PRVNÍ SLOVA: Co řekl druhý český Robinson hned po vítězství? Neskrýval dojetí!

Vítězem druhé řady reality show Robinsonův ostrov se stal sympaťák Martin Složil. Jaká byla jeho první slova hned po finálové kmenové radě? Podívejte se!

Robinsonův ostrov - Finále
aktualizováno 30.05.

PROZRAZENO! Jak hlasovala finálová porota? Někteří Robinsoni překvapili

Vítěze druhé řady reality show Robinsonův ostrov už všichni znají. Nikdo však netuší, komu z finálové trojice dala porota svůj hlas. Kdo svým rozhodnutím nejvíce překvapil? Podívejte se!

Robinsonův ostrov - 31. díl
21.05.

CELÝ 31. DÍL: Výborná snídaně, dopisy od blízkých i dramatický souboj o imunitu!

Ve 31. epizodě reality show Robinsonův ostrov čekala na Robinsony luxusní snídaně, při které si někteří z nich mohli přečíst dopis od někoho z jejich blízkých, což je pochopitelně velmi potěšilo. Po této krásné chvilce však na soutěžící čekal ten nejdramatičtější souboj o imunitu. Kdo odešel z boje jako vítěz? Podívejte se!

Robinsonův ostrov - 26. díl - 10
aktualizováno 02.05.

NECHUTNÝ souboj o imunitu! Kdo měl nejsilnější žaludek, a díky tomu byl na kmenové radě v bezpečí?

Robinsony čekal opravdu nepříjemný souboj o imunitu, protože měli za úkol pozřít nejrůznější filipínské „pochoutky“, ze kterých se jim zvedal žaludek. Kdo to zvládl nejrychleji a vyhrál?