Robinsonův ostrov - Katka Koubová
aktualizováno 12.07.

FOTO: Katka z Robinsona už není sama! Sbalila svalnatého cizince, kterého jí budete závidět

Katka z reality show Robinsonův ostrov už není sama. Potkala totiž muže, který jí naprosto učaroval. Podívejte se, jak to této zamilované dvojici spolu sluší!

Robinsonův ostrov - Bára a Dominik
aktualizováno 09.05.

Vyřazení Robinsoni promluvili o svých plánech do budoucna! Co je u Báry a Dominika nového?

Dominik patřil již od začátku soutěže k velmi silným hráčům. Proto byl také po celou dobu v nebezpečí a ještě před sloučením ho jeho soupeři vyloučili. Bára si svůj konec na ostrově zapříčinila svým chováním. Byla totiž moc upřímná a nebála se říct každému svůj názor. Oba dva proto skončili na Ostrově vykoupení, kde se ve 27. epizodě zúčastnili duelu, který prohráli a museli ostrov definitivně opustit. Jak na Robinsonův ostrov vzpomínají? A jaké mají plány do budoucna? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Jarda
aktualizováno 27.04.

Vyřazený Jarda promluvil o svých plánech do budoucna! Podívejte se na celý rozhovor

Podnikatele Jardu přelstila na Robinsonově ostrově Radimova aliance, která ho na kmenové radě vyloučila a poslala na Ostrov vykoupení. Tam se potkal se svým kamarádem Dominikem a později také s Ondrou a Martinem. Tito čtyři pánové se společně utkali v duelu, ve kterém prohrál právě zmíněný Jarda a také Ondra. Oba dva tak museli soutěž definitivně opustit. Jarda se nyní v livestreamu rozpovídal o tom, kdo mu na ostrově byl nejméně sympatický a také prozradil své plány do budoucna. Co dalšího řekl? Na to se podívejte ve videu!

LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA
aktualizováno 07.05.

LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA: Jak prožíval vyřazení a jaké má plány? Odpověděl na vše

Jarda musel po prohraném duelu na Ostrově vykoupení definitivně opustit soutěž. Jaké to pro něj bylo? A jaké má plány do budoucna? Odpověděl na vše!