Zina
22.08.

Nová posila Tvojí tváře? Zina z Robinsonova ostrova předvedla unikátní pěvecký výkon. VIDEO

Už v soutěži Robinsonův ostrov Zina prokázala, že se ničeho nebojí a do všeho skočí po hlavě. Důkazem je i její nejnovější profesní ambice. Čím své fanoušky překvapila?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
aktualizováno 07.08.

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Terry z Robinsonova ostrova jako MUMIE! Tato kráska se rozhodně ničeho nebojí

Terry z druhé řady Robinsonova ostrova je velmi krásná žena, která nyní svým fanouškům ukázala dost zvláštní fotografii. O co jde? Na to se podívejte sami.

Robinson Ondra
29.07.

TO JE HVĚZDA! Robinson Ondra trénuje jako o život a míří na olympiádu

Soutěžící druhé řady Robinsonova ostrova Ondra Baumrukr je velkým sportovcem. Po skočení soutěže na sobě začal tvrdě makat. Na sociální síti fanoušky pravidelně zásobuje fotkami ze svého života a nutno podotknout, že si ze sebe umí udělat legraci!

Robinsonův ostrov
20.06.

TADY NĚCO NESEDÍ: Robinsoni se změnili k nepoznání! Najdete všechny rozdíly na fotce?

Druhá řada reality show Robinsonův ostrov již skončila. Zavzpomínejte si proto s námi na všech 19 soutěžících. Najdete sedm rozdílů na jejich společné fotce?

Robinsonův ostrov - Mirek a Martin
19.06.

NECHUTNÁ PIZZA! Martin a Mirek z Robinsona přijali výzvu slavné modelky. Lze tušit, co se pak dělo

Mirek a Martin z druhé řady Robinsonova ostrova prožili opravdu nezapomenutelný a dost nechutný zážitek, kterého se zúčastnila také modelka Jitka Nováčková. Co spolu tato trojice prováděla? Podívejte se!

Robinson - Petr a Jarda
09.06.

VIDEO: Co vypadlo polonahému Petrovi z trenek? Jeho soupeři se smíchy popadali za břicho

Během návštěvy Znojma, kam se účastníci druhé řady show Robinsonův ostrov rozhodli vyjet na autogramiádu, došlo mezi soutěžícími i na kanadské žertíky! Jak se ostatní Robinsoni vyřádili na svalovci Petrovi?

Já, Robinson - vítěz
aktualizováno 08.06.

VIDEO: Dojatý vítěz soutěže Já, Robinson si převzal hlavní cenu! Výhře nemohl uvěřit

V soutěži Já, Robinson měli fanoušci Robinsonova ostrova jedinečnou šanci vyhrát zájezd na Filipíny, kde se reality show natáčí. Vítěz dorazil přímo do sídla televize Nova, kde si svou úžasnou cenu převzal!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
08.06.

Terry se asi zbláznila! Finalistka Robinsonova ostrova se ztrapnila fotkou na Instagramu

Tereza Dušková, finalistka druhé řady Robinsonova ostrova, si svým příspěvkem na sociální síti utrhla pěknou ostudu.

Soutěž - Já, Robinson
06.06.

Soutěž Já, Robinson má svého vítěze! Kdo vyhrál zájezd za sto tisíc korun?

Po dva měsíce se tisíce fanoušků Robinsonova ostrova přetahovalo v exkluzivní reality soutěži Já, Robinson o zájezd v hodnotě sto tisíc korun od cestovní kanceláře Fischer. Kdo z nich se stane Robinsonem?

Já, Robinson - Poslední šance vyhrát
27.04.

POSLEDNÍ ŠANCE! Chceš se stát Robinsonem a vyhrát zájezd za 100 tisíc? Máš už jen 4 DNY!

Pro fanoušky Robinsonova ostrova je připravena unikátní soutěž, ve které je hlavní výhrou zájezd za 100 tisíc korun. Na získání této famózní odměny máte již poslední 4 DNY. Tak pojďte do toho!

LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA
aktualizováno 07.05.

LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA: Jak prožíval vyřazení a jaké má plány? Odpověděl na vše

Jarda musel po prohraném duelu na Ostrově vykoupení definitivně opustit soutěž. Jaké to pro něj bylo? A jaké má plány do budoucna? Odpověděl na vše!

Robinsonův ostrov: Soutěž - Já, Robinson
aktualizováno 22.04.

Dokážeš plnit úkoly jako opravdový Robinson? Přihlas se do unikátní soutěže a vyhraj zájezd na Filipíny!

Pro všechny fanoušky Robinsonova ostrova je připravena unikátní soutěž s opravdu lákavou hlavní výhrou – zájezdem na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč. Pojďte do toho a dokažte, že jste ten největší znalec Robinsonova ostrova!