Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
28.06.

VIDEO: Robinsonka Martina promluvila o dětech! Jména ale zatím drží v tajnosti

Martinu z Robinsonova ostrova již brzy čeká svatba. Jaká bude a kdy si se svým přítelem řekne ono sladké ANO? Podívejte se na rozhovor, ve kterém Robinsonka promluvila i o dětech!

Robinsonův ostrov - Katka a Ondra
18.05.

VELKÉ ZMĚNY u Katky a Ondry. Jak se jim daří po vyřazení z Robinsonova ostrova?

Katka a Ondra neměli na Robinsonově ostrově zrovna štěstí. Oba dva byli vyloučeni na kmenové radě a svou druhou šanci na návrat do hlavní hry také nevyužili. Na ostrově vykoupení totiž prohráli rozhodující duel a museli soutěž definitivně opustit. Jak se jim daří nyní? A co se u nich změnilo? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Jarda
aktualizováno 27.04.

Vyřazený Jarda promluvil o svých plánech do budoucna! Podívejte se na celý rozhovor

Podnikatele Jardu přelstila na Robinsonově ostrově Radimova aliance, která ho na kmenové radě vyloučila a poslala na Ostrov vykoupení. Tam se potkal se svým kamarádem Dominikem a později také s Ondrou a Martinem. Tito čtyři pánové se společně utkali v duelu, ve kterém prohrál právě zmíněný Jarda a také Ondra. Oba dva tak museli soutěž definitivně opustit. Jarda se nyní v livestreamu rozpovídal o tom, kdo mu na ostrově byl nejméně sympatický a také prozradil své plány do budoucna. Co dalšího řekl? Na to se podívejte ve videu!

Marek Orlík
aktualizováno 09.08.

RISKANTNÍ INVESTICE? Marek Orlík svěřil milion ze své výhry do rukou dalšího účastníka Robinsona! Nebojí se?

Marek Orlík nezahálí! Kromě natáčení své show s názvem Robinson Marek také přemýšlí, co by kde investoval. Tahle investice ale vypadá dost riskantně!