PROČ??? Robinsonka Lucie se vdala! Manžel ji požádal o ruku v neuvěřitelném termínu

Lucka Zahradníková
Zdroj: TV Nova

Lucie z reality show Robinsonův ostrov si přichystala pro své fanoušky jedno velké překvapení. Nečekaně se vdala. Svatba byla stejně rychlá jako šokující. Tušíte proč?

Přehrát poslední díl

Lucie Zahradníková je soutěžící z Robinsonova ostrova. Nyní se nachází na Ostrově vyloučení. Tam bojuje o místo na Mayonu, kde zůstali ostatní soutěžící. Ti by ji určitě rádi přivítali. Robinsonům sice občas leze na nervy Lucčino přehnané nadšení pro náboženství, ale po většinu času si jí cení pro její oddanost, inteligenci a dobrosrdečnost. Blondýnčina milá povaha okouzlila ještě někoho jiného, a to sice jejího nového manžela!


Slyšíte dobře. Drobná blondýna se krátce po soutěži vdala. Svého nového muže okouzlila tak moc, že ji požádal o ruku už dva dny po jejich seznámení. Lucie nadšeně souhlasila a za necelé dva měsíce se z nich stali manželé. Novomanžel díky ní uvěřil v Boha, a to je další věcí, která je spojuje. Oba dva věří, že právě on zařídil jejich seznámení.

Lucka Zahradníková
Zdroj: TV Nova

Lucie je šťastná jako nikdy dřív. Je si stoprocentně jistá, že setkání s manželem nebylo náhodné, ale byl to osud. O to zajímavější teď bude sledovat, jestli soutěž Robinsonův ostrov vyhraje. V případě, že ano, tak by její muž vyženil opravdu bohatou nevěstu. Vždyť je ve hře o 2,5 milionu!


Informace vyšla najevo v zábavné talk show Jak to vidí Robinsoni, kde Martin Vévoda zpovídá další členy kmene. Tentokrát si pozval Jakuba a Lucii. Ta během rozhovoru prozradila opravdovou pecku. Po krátké známosti se vdala!


Další díl Robinsonova ostrova můžete sledovat už 29. března 2017 ve 21:35 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ:

CELÝ 21. DÍL: Souboj o imunitu zamíchal taktikami v kmeni! Kdo si odnesl náhrdelník imunity?

Kdo se nejvíc změnil? Katy poprvé od natáčení Robinsona viděla ostatní soutěžící

TV Nova