NECHUTNÉ DETAILY. Pikantní pravda o Petřině pobytu v nemocnici! Prozradila, co jí tam doktoři provedli

Aktualizováno 22.3. 2017 22:50
Zdroj: Nova.cz

Moderátor Martin Vévoda to měl tentokrát bez práce. Jako hosty do pořadu Jak to vidí Robinsoni si tentokrát pozval hosty, kteří celý pořad zvládli mluvit bez pomoci Martina. Naštěstí ale zvládli prozradit i pár pikantních věcí. Třeba to, co se Petře opravdu stalo v nemocnici!

Přehrát poslední díl


Poté, co se Petra s Radovanem dohodli, jak si sednou, rozjeli oba před Martinem pořádnou show. Petra ocenila, profesionální lhaní Marka a Zdeňka, když celému Mayonu mlžili o tom, jak si užili večer v luxusním resortu: „Oni jsou chytrý. Já vždycky přijdu a řeknu co se mi líbilo, zatímco oni si všechno nechají pro sebe, to já neumím!“ Aby se Martin necítil během rozhovoru Radovana s Petrou méněcenný, vysloužil si od Petry žhavé obětí přímo uprostřed pořadu! A nejen to, moderátor se nakonec dočkal přátelského objetí i od tvrďáka Radovana.

 

Robinsonův ostrov: Duel Radovan
Zdroj: TV Nova

Radovan mimo jiné prozradil i zákulisí duelu

 

Petra divákům ukázala, jak se zlepšila od skončení Robinsonova ostrova. Na Filipínách totiž pochopila, že bez angličtiny se ve světě neobejde. Dokonce poslala upřímný vzkaz v angličtině své sokyni Nice! Později prozradila, co šokujícího se jí stalo v nemocnici! Ve nemocnici totiž několik dní ležela s oteklou půlkou těla! Co se Petře podle Radovana s Martinem stalo zjistíte ve videu!


Ale t onení vše. Petra se usmíří s Nikou! Po všech hádkách a pomluvách konečně Petra našla cestu, jak se s Nikou domluvit. Petra prozradila ještě mnohem více novinek! Radovan také prozradí, jak málem přišel o ucho a rozebere svůj soboj proti Mílovi. Voják verzus Fitnessák!
 

Nepřehlédněte:

BÁLA JSEM SE, ŽE UMŘU! Petra prozradila, jak přežila ve filipínské nemocnici... Jaké obrovské tajemství tahle kráska skrývá?

VIDEO: Podívejte se, co všechno snědl Míla hned po vyřazení. Na koho se nejvíc těší domů?

Nova.cz