Bojuju za gaye

ONDRA

Aktualizováno 25.4. 2018 22:55
Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra
Témata:

Ondřej Baumrukr
Vedoucí zákaznického servisu
31 let

Jednatřicetiletý Ondra ze Soběkur žije již osm let v registrovaném partnerství s cizincem z Dominikánské republiky. Rád by prostřednictvím show přispěl k bourání stereotypů, které panují okolo homosexuálů. „Být gay přece neznamená, že jsem navoněná princezna!“

 

Podle jeho slov ale nebude hrát sexuální orientace ve hře významnou roli. Ondra je bavič, který nechodí daleko pro vtip na účet kohokoli. Pro výhru je ochoten pohrát si i s myšlenkami lidi. „Nehrál bych falešně, což znamená, že bych nelhal do očí, ale s pravdou si pohraju.“

 

Bude vedoucí zákaznického servisu vtipkovat na účet ostatních hráčů až do finále, nebo fakt, že je gay, vzbudí rozruch a zkrátí jeho cestu v soutěži?

 

Jméno: „Ondra“ Ondřej Baumrukr

 

Věk: 31

 

Zaměstnání: vedoucí zákaznického servisu

 

Bydliště: Soběkury

 

Rodinný stav: registrované partnerství

 

Koníčky: zpěv, tanec, cestování

 

Tři slova, která mě vystihují: tvrdohlavý, dominantní, zábavný

 

Proč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Jednak abych zažil něco nového, nějaké dobrodružství, jednak abych si vyzkoušel, kam až vlastně dokážu zajít, kde je moje hranice. To byla hlavní motivace.

 

Tři věci, které bych si vzal na ostrov: Nůž, deník a rádio.

 

Čeho se nejvíce bojím: Nejvíc se bojím pavouků, když nějakého vidím, docela daleko utíkám.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Posledním Robinsonem budu, protože si se soupeři rád zahraju, budu získávat jejich důvěru tak, abych je potom jednoho po druhém vyřadil.

 

Čím budu prospěšný svému kmeni: Jelikož jsem vyučený kuchař, mohl bych vařit. Mám organizační schopnosti a chystám se využít i svou kreativitu.

 

Má největší slabost: Momentálně mě nic nenapadá. Ani co se týče mé orientace – nemyslím si, že by má orientace hrála na ostrově významnou roli.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Myslím si, že na ostrově mi bude nejvíc chybět jídlo, nic jiného.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravoval: Zejména v posledních týdnech jsem se zaměřil na jídlo, abych co nejméně strádal.

 

Co bych udělal s výhrou: V případě výhry bych společně s partnerem obletěl celý svět.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Na ostrov si s sebou beru dřevěný růženec od svého partnera. Je z Dominikánské republiky, kde se nosí spíš jako doplněk než jako symbol víry. Znamená pro mě vzpomínku na domov a kousek módy.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Partnerovi bych vzkázal, že jsem se sem dostal, a že to zvládnu až do konce.

TV Nova