Zrození alfa samce a velké zpytování svědomí! Kdo z finalistů by nejraději změnil svůj hlas z kmenové rady?

Aktualizováno 1.5. 2017 22:30

Nejnovější díl show soutěžícího a moderátora v jedné osobě, Martina Vévody, odhalí zákulisí semifinálového kola Robinsonova ostrova! Kde vzal Martin tolik energie na to, aby se mu konečně podařilo uspět v soutěži? A který z Robinsonů lituje svého hlasu na kmenové radě?

Přehrát poslední díl

Martin Vévoda se vými hosty si nenechal ujít ani jeden z nejnapínavějších dílů za celou sérii Robinsonova ostrova. Není se čemu divit, Martin byl totiž konečně ve středu dění. V poslední a rovnou nejdůležitější soutěži se mu podařilo zabrat a porazit a vyřadit nejsilnějšího hráče z celé hry. Jediný, na koho v eliminační hře nestačil byl Jakub. Nechybělo ale málo a Jakub by soutěž ani nedohrál. Byl totiž jen kousek od mačety, která záhadným způsobem vypadla Martinovi z ruky. Chybělo málo a Jakub ji měl v zádech.

 

Jak to vidí Robinsoni: 31. díl

Středem pozornosti se tentokrát stal Martin. Byla to jeho taktika, zabrat až na konci?

 

To ale je to nejmenší z čeho si Jakub teď dělá starosti. Při sledování semifinálové kmenové rady totiž Kuba dost hořce lituje svého rozhodnutí. Zpětně se chytá za hlavu a přiznává, že měl dál hlas Martinovi, aby byla zábava. V tomto díle se totiž zrodil "alfa samec" Martin! Jak je to možné? Kde vzal hubený a slabý MArtin tolik síly aby všechny převálcoval jak na kmenové radě, tak při soutěži? To zjistíte v nejnovějším díle jeho show Jak to vidí Robinsoni!

 

Nepřehlédněte:

 

KONEC SOUTĚŽE SE BLÍŽÍ. Tak tohle byste od vysokoškolského učitele nečekali! Všem to ukázal

 

Trnitá cesta k vítězství v Robinsonovi: Co museli čtyři soutěžící přežít? Takhle je to poznamenalo!

Nova.cz