ZRADA NA OSTROVĚ: Bára zuří a jeden ze soutěžících to odnese!

Bára patří mezi ty Robinsony, kteří se rozhodně nebojí říct, co si myslí. Modelka si proto nebrala servítky ani tentokrát. Komu to dala sežrat?

Přehrát poslední díl

První kmenová rada Tawi-Tawi byla opravdu zajímavá. Bývalý kmen Kalinga totiž vymyslel báječnou strategii, díky které se jim podařilo vyřadit Jardu. Do své aliance totiž získali i některé ženy z bývalého kmene Manobo, které si ale chtěly nejdříve vyzkoušet, a proto jim řekli jiné jméno, než doopravdy napsali.

Robinsonův ostrov - Bára a Radim
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bára a Radim

Báru ale tato zkouška opravdu urazila a dala to patřičně najevo. „Já jsem ti dala svoje slovo a říkala jsem ti, že mi můžeš věřit, já to nikomu neřeknu a ty mě pak úplně podvedeš. A přitom jsem měla pocit, že ti můžu věřit,“ řekla Bára Radimovi, který se jí to ale snažil vysvětlit.

„Naše strategie vyžadovala, aby to nebylo správné jméno. Blance, Zině i tobě jsme museli říct, že hlasujeme pro někoho jiného,“ popsal jí svůj plán Radim, který se teď chce modelce za její věrnost odměnit. Jak?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára

To se dozvíte již ve 21. epizodě reality show Robinsonův ostrov, kterou můžete sledovat v pondělí 16. dubna od 21:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don