Zina o prvním setkání s novými Robinsony: Jedna ze soutěžících na ni udělala oplzlé gesto!

Publikováno 15. 2. 2018
Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Zina z reality show Robinsonův ostrov promluvila o pocitech, které měla, když poprvé uviděla své spoluhráče. Kdo ji nejvíce šokoval?

Přehrát poslední díl

Zina rozhodně patří mezi nezapomenutelné tváře reality show Rbinsonův ostrov. Jaký měla pocit, když poprvé uviděla všechny své spoluhráče? „Já jsem poprvé viděla Báru, která na mě vyplázla jazyk. Tak jsem si řekla, že být s ní dva měsíce na ostrově bude docela drsný. Všichni jsme ale na sebe koukali skrz prsty. Člověk je totiž pořádně neznal, takže nemohl vědět, jestli to nejsou nějací psychopati,“ prozradila Zina, která nebyla vůbec nadšená z prvotního rozdělení kmenů na muže a na ženy.

„Já asi tím, že mi v životě chyběl starší brácha, postrádám muže. Já prostě nemám ráda slepičinec. Mám ráda holky, mám v práci kolegyně, i tady na ostrově, které jsem poznala. Třeba Bára, ta mi fakt přirostla k srdci. Ale ten chlap tomu dá prostě takové to vzrůšo,“ svěřila se se svými pocity Zina, která byla po rozdělení do smíšených kmenů naprosto spokojená. Na ostrově jí pochopitelně chyběla rodina, ale vzpomněla si i na jiné věci, které jsou v běžném životě samozřejmostí. Nejvíce jí chyběla káva a zavzpomínala i na snídani do postele.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Jak se bude Zině dařit v soutěži dál? Sledujte premiérové díly reality show Robinsonův ostrov každé pondělí a středu večer na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don