Zina z nové řady Robinsona šokuje: Jsem takový samaritán! Neuvěříte, co by udělala s výhrou

Aktualizováno 22.3. 2018 11:36
Zdroj: TV Nova

Operátorka Zina, která se objeví v nové řadě Robinsonova ostrova, to neměla v životě úplně jednoduché, a proto ji prý nemůže jen tak něco překvapit. Pomůže jí to v soutěži, nebo jí to spíše přitíží?

Přehrát poslední díl

Osmatřicetiletá Zina z Litvínova miluje nebezpečí a extrém. „Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. V životě už jsem spadla na samé dno, takže mě nemůže jen tak něco překvapit. Baví mě nevědět, co bude.“ Co se Zině stalo, zjistíte v premiérových dílech show Robinsonův ostrov!

 

Zina se popisuje jako neřízená střela. Za nic se nestydí a na ostrově přežije, protože je zvláštní a jedinečná. „Vím, že fyzicky nikoho neporazím, ale v mluvení na mě nikdo nemá. Mám nakažlivě veselou náladu, a kdo mě pozná, už nikdy nezapomene.“

 

Splní operátorka telefonní společnosti sen svému synovi a vyhraje Robinsonův ostrov, nebo jí její prostořekost zlomí vaz?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Jméno: Zina Šímová

 

Věk: 38

 

Zaměstnání: operátorka

 

Bydliště: Litvínov

 

Rodinný stav: zadaná

 

Koníčky: křížovky, hudba, hrady a zámky

 

Tři slova, která mě vystihují: jízlivá, upřímná, jedinečná

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Celý život jsem o tom snila, tak jsem si řekla, proč to místo sezení doma nezkusit. Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. Miluju nebezpečí, extrém a nemám ráda stereotyp. Baví mě nevědět, co bude.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Kdyby to šlo, vzala bych si rodinu, ale jelikož to není možné, vzala bych si nějaké upomínkové předměty, které by mi je připomínaly.

 

Čeho se nejvíce bojím: Bojím se toho, že když si ráno nedám kafe a snídani, budu nevrlá. Když zhubnu, budu jen skákat radostí. Nevím, jak to zvládnu s jídlem. Sice miluju jakoukoli havěť, ale netuším, co bych dělala, kdyby kolem mě lezl štír nebo kdyby mě kousla nějaká housenka a na den mě paralyzovala.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Myslím si, že přežiju, protože jsem svým způsobem zvláštní a jedinečná. V životě jsem spadla až na samé dno, takže mě už jen tak něco nemůže překvapit. Prostě to zkusím. Člověk musí mít trošku sebevědomí.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Mám nakažlivě veselou náladu, jen tak něco mě neskolí a mohla bych fungovat jako psycholog. Myslím, že je to hlavně o tom se nezaleknout. Když nebudu moct, budu improvizovat. Hlavně na sobě nenechat znát strach.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Nejvíce mi bude chybět rodina a asi i práce.

 

Co bych udělala s výhrou: Jsem takový samaritán, takže bych určitě každému účastníkovi dala 10 000 korun. Část bych dala rodině, poplatila si finanční závazky a přispěla na charitu.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Na ostrov si beru talisman v podobě knížky od svého prvního expřítele a medvídka od svého druhého expřítele. Když se na ně podívám, dostanu vztek a řeknu si: Na co bych se měla těšit domů, to raději zůstanu tady na ostrově.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Vzkázala bych jim: Moc vás miluji a posílám vám pusinku. Jsem moc ráda, že mému ztřeštěnému nápadu fandíte! Nemějte o mě strach. Jsem kočka, co má sedm životů. A že se mi určitě nic nestane. Myslím na vás a doufám, že doma je všechno v pořádku a neděje se nic zlého.


Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova