Zina má v rukou velkou moc: Tipněte si, koho z kmene Manobo vyřadí! Může to zvrátit celou hru

Aktualizováno 13.3. 2018 10:56
Robinsonův ostrov - Zina, 10 díl
Zdroj: Nova.cz

Ačkoliv je Zina jednou z nejslabších hráček, má v rukou nesmírnou výhodu, která může pořádně zamíchat kartami na Robinsonově ostrově. Našla tajný úkol a nyní musí někoho ze svých spoluhráčů přesunout do kmene Kalinga. Tipněte si, koho Zina vybere!

Přehrát poslední díl

Robinsonka Zina potvrdila pořekadlo „ranní ptáče dál doskáče“. V desátém díle vstala dříve než zbytek jejího kmene a díky tomu našla skrytý úkol poskytující ohromnou výhodu – Zina musí vybrat jednoho člena kmene Manobo, který kmen opustí a zaujme místo u soupeřů v kmeni Kalinga. Zina teď stojí před nelehkým rozhodnutím, které zásadně ovlivní budoucí dění na ostrově!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Zina nepatří k fyzicky nejsilnějším hráčům a ani nevypadá na velkou intrikánku s promyšlenou strategií. Osud jí ovšem do rukou nadělil výhodu, kterou může chytře využít ve svůj prospěch, a rozjet tak vlastní sociální hru. Navíc kromě „odklizení“ někoho ze svého kmene získá Zina již druhou individuální úkolovou imunitu.


Nelehká volba je dvojsečnou zbraní. Zina se může zbavit fyzické hrozby a doufat, že nově příchozí v novém kmeni neobstojí. Nebo naopak může vyřadit někoho, kdo jí lidsky nesedí, a zpříjemnit si svůj pobyt na ostrově. Nicméně každé oslabení vlastního kmene je nevýhodou do budoucích soubojů. Tipněte si, koho Zina pošle do kmene Kalinga!

 

Anketa

Kdo změní kmen a opustí Manobo?

Hlasovalo 553 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm