ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: Zina má velké bolesti! Bude muset odstoupit ze soutěže? VIDEO

Publikováno 12. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Na cestě za 2,5 milióny korun jde hygiena často stranou, a tak není divu, že se mohou objevit zdravotní problémy... Na Robinsonově ostrově postihly Zinu! Bude muset odstoupit?

Přehrát poslední díl

Ačkoli Robinsoni denně vstávají s výhledem na modré vody oceánu, život na ostrově není dovolenou v exotickém ráji. Kvůli nedostatku jídla, fyzickému vypjetí a absenci vymožeností moderního světa si Robinsoni musí šáhnout na dno svých sil a zdravotní problémy na sebe nenechávají dlouho čekat.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Zina měla v soutěži dobré vyhlídky.. Osud jí do rukou vložil eso – může rozhodnout, kdo opustí kmen Manobo. Nicméně zrána jedenáctého dne je vše jinak – Robinsonka se probudila s obrovskou bolestí!

 

Za vše mohla nateklá dáseň. Zina nepatří k nejsilnějším hráčům a náhlé komplikace ji ještě více oslabí. Jejího zdravotního stavu si všimli i její spoluhráči: „Zina má problém se zuby, s prsty, s nohama a vlastně celým tělem,“ analyzuje situaci Terka.

Robinsonův ostrov - 9. díl - 3
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 9. díl

 
Zina se snaží být statečná a úraz přetrpět, nicméně je možné, že bude muset odstoupit ze soutěže.„Říkala jsem si, bolí tě zub, no tak tě bolí. Seš na ostrově tak to vydrž, ale jde mi to do dásně a mám nateklou pusu. Mám z toho docela hrůzu,“ komentuje své zranění Zina. Zdraví je vzácné a žádné peníze za to nestojí. Odstoupí Zina se soutěže a vzdá se vyhlídky na dva a půl miliónu korun?


Jak se Zina vypořádá se svým zraněním? A vydrží v soutěži i nadále? Dívejte se už dnes, v pondělí 12. března, od 21:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

chm TV Nova