ZADRŽENÍ NA SVATBĚ! Robinsonka Tereza zasahovala na svatbě páru z Výměny manželek. To bylo tóčo!

Zdroj: TV Nova

Tereza Mašková, policistka, která musela za dramatických událostí opustit Robinsonův ostrov, se dostala do poměrně bizarní situace – zasahovala na svatbě páru z Výměny manželek! Co se stalo?

Přehrát poslední díl

Sympatická Tereza byla jedním z nejostřílenějších lidí na Robinsonově ostrově. Jako policistka se nebála velkých výzev. Sice vypadla těsně před sloučením kmenů, ale poté dostala žolíka a vrátila se do hry do nového kmene Mayon. Bohužel porušila pravidla soutěže, vyzradila existenci Ostrova vyloučení a za následné lhaní a zatloukání musela Robinsonův ostrov opustit. Druhou šanci takhle ledabyle zahodila! Po definitivním návratu se vrátila do speciální pořádkové jednotky, kde je mezi sto muži jedinou ženou.

Robinsonův ostrov: Tereza Mašková

Uplynulo několik měsíců a jednoho dubnového večera se v Litvínově naskytla jednomu přihlížejícímu v pozdních nočních hodinách zajímavá podívaná. V parku sledoval skupinku lidí, kteří byli značně podnapilí, a jejich vzájemné nadávky přerůstaly ve rvačku. Než stihl muž jakkoliv zareagovat, zastavilo u skupinky projíždějící policejní auto, ze kterého vyběhl jeden policista a policistka. I když byli policisté ve značné menšině, provedli zákrok velice razantně a rychle! Zanedlouho už ležela v poutech na zemi podnapilá žena, kterou zpacifikovala policistka, a muž, který křičel na zakročujícího policistu, ať mu nepomačká sako ve svatební den.
Výměna manželek 29. 3. 2017 - 5
Zdroj: TV Nova

Co je na celé situaci nejzajímavější? Policistkou nebyl nikdo jiný než Tereza Mašková. Ale kdo byli další účastníci tohoto incidentu? Pamatujete si díl s odhalenou nevěrou Marie, která podváděla svého manžela Tomáše? Jednalo se o druhý pár této Výměny – Honzu s Petrou. Honza na konci dílu požádal svou partnerku o ruku. Pro ni to prý byl obrovský šok, na svatbu ale kývla: „Díky Výměně se bereme, svatba bude v dubnu,“ pochlubila se Petra. Není ten svět až příliš malý, že tu není o podobné náhody nouze?
 

Podívejte se videu, co Honza s Petrou řekli o svém vztahu po Výměně manželek! Promluvili tehdy také o svatbě – právě na té Tereza zasahovala!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Objemná Robinsonka Iveta? To už je minulost. Dnes je z ní opravdová kost!

Castingy jsou u konce. II. řada Robinsonova ostrova už má své soutěžící!

Nova.cz