Káťa se svěřila s prvními okamžiky po návratu z ostrova: Z Robinsona rovnou na druhé líbánky!

Zdroj: TV Nova

Káťa je třetím Robinsonem, který definitivně opustil hru. Z trosečnice je zpátky policejní inspektorkou, ale vzpomínky jí zůstanou napořád. Podívejte se, jaký byl její návrat domů.

Přehrát poslední díl

Snaha nevypadat jako silný hráč se Kátě vymstila a nakonec byla jako slabý článek kmene poslána na Ostrov vyhnanství. Tam se setkala s Janinou a Nikol, které ji vyřadily v napínavém duelu, který byl hlavně o strategii a logickém myšlení. 

Robinsonův ostrov - 16. díl - 12
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 16. díl

Ačkoliv opustila ostrov bez výhry, s úsměvem přiznává, že je ráda doma. „Odloučení od dětí bylo hrozné. Jsem ráda, že jsem si něco takového mohla zkusit, ale už bych do toho znovu nešla,“ komentuje své pocity Káťa, pro kterou bylo odloučení od rodiny nejtěžší zkouškou v životě. V rozhovoru přiznala radostné shledání. S manželem mají prý druhé líbánky!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa

Káťa se na ostrově netajila pevným poutem k rodině. A tak není překvapením, že se domů nejvíce těšila právě na děti a manžela. Policejní inspektorka je však zřejmě jediným účastníkem, kterému na ostrově nechybělo jídlo. „Občas sem dostala chuť na hamburger, ale nic kromě rodiny jsem na ostrově nepotřebovala,“ svěřila se Káťa.

Káťa - duel 16.díl
Zdroj: Nova.cz

Káťa si užívá pohodu rodinného života a na ostrov vzpomíná s úsměvem. Podívejte se, co dalšího v rozhovoru prozradila!

 

Osudy ostatních soutěžících můžete sledovat v premiérových dílech Robinsonova ostrova každé pondělí a středu večer!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova