ZE ZÁKULISÍ ROBINSONA: Vyřazená Nikol promluvila o svých chybách. Janina naopak o své pozici

Publikováno 8. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Janina s Nikol opustily Robinsonův ostrov ve stejnou chvíli, protože je v posledním duelu na Ostrově vyhnanství porazila Bára. Jak se na celou soutěž ohlížejí?

Přehrát poslední díl


Janina a Nikol prohrály poslední duel na Ostrově vyhnanství a proto musely soutěž Robinsonův ostrov definitivně opustit. Obě dvě věřily v sílu ženské aliance, což se jim ale po nějakém čase vymstilo. „Největší chyba byla, že jsme nedržely tu ženskou alianci. Myslím si, že byla silná. Měly jsme prostě vyřazovat jen kluky, i kdybychom zůstaly jen slabé holky,“ tvrdí Nikol.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina a Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina a Nikol

Podobný názor má také Janina. „Musím říct, že nejlépe jsem se cítila v kmeni, ve kterém byly pouze ženy. Ten první den jsem si říkala, že je to naprosto skvělé a to nejlepší, co mě mohlo potkat. Výborně jsem si rozuměla s Blankou. Myslím si, že mě brala jako člena rodiny a já ji taky, což bylo super. K mladším holkám jsem měla blíž něž ona, což pro mě byla taky skvělá výchozí pozice, takže jsem si říkala, že tohle je bezvadné,“ vyjádřila se sympatická vegetariánka. Co dalšího holky prozradily? Na to se podívejte ve videu.

Robinsonův ostrov - 17. díl - 10
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 17. díl

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don