Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se neumí fotit! Podívejte se, jak zkazil rodinnou fotku

Marek Orlík - 14
Zdroj: TV Nova

Robinson Marek si užívá čas s rodinou a došlo i na společné focení. Marek se ale neumí fotit a rodinnou fotografii pěkně zkazil. Podívejte se, co udělal!

První řadu reality show Robinsonův ostrov vyhrál student z Opavy Marek Orlík a odnesl si výhru dva a půl milionu korun. Částka je to pěkná, ale Markovým hlavním cílem bylo získat především titul posledního Robinsona a prestiž. A to se mu povedlo! Je totiž velkým fanouškem americké verze soutěže.
 

Díky dobré strategické a sociální hře si ho oblíbilo mnoho diváků. Během natáčení další řady pak Marek dostal šanci natáčet i vlastní pořad s názvem Robinson Marek.
 


 

I přes to, že si díky soutěži přišel na pěknou částku peněž a lidé ho na ulici začali poznávat, zůstal svůj! Výhra mu do hlavy nestoupla!

17

Marek Orlík - fotky z Instagramu

Zdroj: Instagram

Marek Orlík

Hodnocení:


 

Aktuálně si Marek užívá čas se svou rodinou. Má ale problém s pořizováním rodinných fotografií. Na instagramu na sebe, u zvláštní momentky se sestrou, prozradil, že se neumí fotit. Chtěli si údajně konečně pořídit pěknou společnou fotku. Žádnou hezkou ještě totiž v rodinném albu nemají."Situace zůstává i nadále stejná," napsal k fotce Marek. Hezká fotka se opět nepovedla!
 

 

 

TV Nova