VIDEO: Modelka Bára měla po prohře na Ostrově vykoupení velký strach! S kým se nechtěla setkat?

Zdroj: TV Nova

Bára a Dominik prohráli duel na Ostrově vykoupení, a proto museli soutěž definitivně opustit. Pro Báru to nebylo jednoduché ne proto, že prohrála, ale proto, že se bála jednoho setkání...

Přehrát poslední díl

Bára a Dominik prohráli duel na Ostrově vykoupení, a proto museli soutěž definitivně opustit. Upřímná blondýnka měla ale strach ze setkání s Jardou a Ondrou. V kmeni Manobo si totiž s kluky prožila své. Musela tam trpět neustálé narážky, vtípky a nelichotivé komentáře, kterým se nevyhnula ani ihned po vyřazení. „A hele, Bára! Ty jsi vypadla, jo? Tak to tě vítáme. Už budeš hodná?“ okomentoval příchod modelky Jarda společně s Ondrou. Bára se jejich reakce velmi bála a prosila je, aby se na ni moc nezlobili.

Robinsonův ostrov - Kmen Manobo
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Kmen Manobo

Několik měsíců po reality show dokonce přiznala, že si za to může z části sama, protože se neotevřela. „Já jsem byla hodně v šoku, hlavně z těch podmínek. Tam není nic, všude kamery, noví lidé,“ hájila se modelka. Vzájemné antipatie mezi ní a Dominikem na ostrově byly více než viditelné, a proto jsou jejich dobré vztahy po soutěži poměrně překvapivé. „Bavíme se spolu. Měli jsme tam dobrý zkraty i na hotelu. Chvíli jsme se nenáviděli,“ přiznal Dominik s tím, že teď už je to v pohodě. Co dalšího Dominik s Bárou prozradili? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - Bára a Dominik
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bára a Dominik

Na celý rozhovor s Dominikem a Bárou se podívejte ZDE!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don