VIDEO: Druhý český Robinson usilovně pracuje na velké novince. Již brzy o něm uslyšíte!

Od finále druhé řady reality show Robinsonův ostrov uběhly téměř čtyři měsíce. Co se od té doby změnilo v životě druhého českého Robinsona Martina Složila?

„Určitě přišly nové příležitosti a spousta nových možností. Samozřejmě jsem našel spoustu nových přátel, našel jsem lásku, ale všech svých přátel si vážím a mám je rád, takže ti zůstávají,“ prozradil nejsilnější hráč druhé řady Robinsona, když se snažil uniknout z laboratoře Rudolfa II. na únikové hře ve sklepení u Karlova mostu.

Martin Složil na Robinsonově ostrově
Zdroj: Instagram

V Martinovi dřímá mimo jiné i pěvecký talent a právě zpěvu se nyní intenzivně věnuje. Objeví se snad na české pěvecké scéně brzy nová hvězda? „Chodím zpívat, jak nejvíc to jde. Chodím dvakrát týdně minimálně na dvouhodinovky. Mám skvělou učitelku, rozezpíváváme se a potom pracujeme na písničkách.“
Souboj coverů - Martin Složil
Zdroj: TV Nova

A nejen, že Martin chodí na lekce zpěvu, překládá také malou knihu a na jaře příštího roku chystá jednu velkou spolupráci. „Právě se mi vrátil kamarád z Anglie, který sám zmínil nápad, který jsme měli spolu už pár let zpátky, že si založíme kapelu. Tak doufám, že nám to vyjde!“ prozradil své plány do budoucna.
18

GALERIE: Martin Složil z Robinsonova ostrova

Zdroj: Instagram

Martin Složil - 2

Hodnocení:


Na zimu plánuje sympatický surfař utéct do tepla. Kam se chce vydat? Na další novinky ze života druhého českého Robinona se podívejte ve videu!
Martin Složil a Jenovéfa Boková
Zdroj: Profimedia


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova