Blanka poprvé sundala paruku! Ostatní na ostrově nemohli uvěřit, že to je ona! VIDEO

Aktualizováno 31.1. 2018 12:13
Zdroj: TV Nova

Mezi soutěžícími v nové řadě reality show Robinsonův ostrov je Blanka, která vstupuje do soutěže s nemocí zvanou Alopecie areata, což je ztrátu vlasů, obočí i řas. Jak tento fakt přijmou ostatní soutěžící?

Přehrát poslední díl

Již v pondělí večer odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

 

Mezi soutěžícími je také dvaapadesátiletá podnikatelka Blanka Otrubová z Uherského Hradiště. Je nejstarší účastnicí nové řady a do soutěže vstupuje s nemocí zvanou Alopecie areata. „Jde o ztrátu vlasů, obočí a řas, což je pro ženu v dnešní době velmi těžká zkušenost. Chtěla bych všem ženám ukázat, že i s takovou nemocí se dá bojovat a vyhrát.“

Na hlavě má Blanka vytetovaného kolibříka. „Je pro mě symbolem svobody a odpoutání se od své nemoci.“ Blanka se přihlásila už do první řady Robinsonova ostrova, tehdy ale pohořela během fyzických testů – neuměla plavat. Aby si splnila sen a zažila netradiční dobrodružství, naučila se plavat a v castingu do druhé série uspěla.

15

GALERIE: Blanka vstupuje do soutěže s nemocí zvanou Alopecie areata

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka

Hodnocení:

Vítejte v džungli vztahů! Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova