Vegetariánka Janina bude na Robinsonově ostrově v nevýhodě! Existuje velká šance, že se jí něco stane

Publikováno 2. 2. 2018
Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Vegetariánka Janina udělala před odjezdem na Robinsonův ostrov důležité rozhodnutí, které pro ni může být velmi nebezpečné! Proč takto riskovala?

Přehrát poslední díl

Již v pondělí večer odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

Mezi soutěžícími je také osmadvacetiletá vychovatelka Janina Bauerová z Děčína, která si od účasti v show slibuje, že z ní udělá silnější ženu. Janina je zarytou vegetariánkou a doufá, že se vyhne jezení jakéhokoli masa. Nebojí se říct nahlas své emancipační názory a už sedm let je beznadějně zamilovaná do muže, který její lásku neopětuje.

15

Janina odmítla před odjezdem na Filipíny očkování

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Hodnocení:

„Přivezla jsem si od něj na ostrov dopis. Zatím vůbec netuším, co v něm stojí. Otevřu ho, až nastane ten správný čas.“ Janina je také jedinou soutěžící, která odmítla před odjezdem na Filipíny očkování a pobyt na ostrově je tak na její vlastní nebezpečí!
 

Vítejte v džungli vztahů! Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova