UNIKÁTNÍ SOUTĚŽ! Chcete vyhrát zájezd na Filipíny za sto tisíc? Takto vypadá váš soutěžní úkol

Soutěž - Já, Robinson
Zdroj: TV Nova
Soutěž - Já, Robinson

Chcete se také stát Robinsonem? Nyní je tu skvělá příležitost! Stačí se přihlásit do unikátní soutěže Já, Robinson a následně splnit všechny úkoly. Podívejte se, jak je to jednoduché!

Přehrát poslední díl

Na Robinsonově ostrově došlo 4. dubna ke sloučení kmenů a od této doby už musí hrát každý sám za sebe. Všichni soutěžící tak mohou ukázat, co v nich je. Robinsonem se ale nyní můžete stát i vy! Stačí se jen zapojit do unikátní soutěže Já, Robinson a následně plnit všechny soutěžní výzvy, kterými budou kvízové otázky týkající se reality show Robinsonův ostrov, tipovačky, hledání předmětů, obrázkové kvízy a možná se setkáte i s výzvou na čas a dalšími úkoly!

Já, Robinson - spitěžní úkol
Zdroj: TV Nova Já, Robinson

Motivace odpovídat správně je opravdu velká! Hlavní výhrou v soutěži je totiž zájezd na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč od cestovní kanceláře Fischer, kterou získá ten nejlepší Robinson. Výhry jsou ale připravené i pro dalších 19 nejlepších hráčů, kteří se mohou těšit na sošku či náhrdelník imunity přímo z televizní show Robinsonův ostrov, VIP box pro správného Robinsona, deskovou hru Dobyvatel a další ceny. Tak pojďte do toho a přihlaste se ZDE!

Robinsonův ostrov - 19. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 19. díl

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova