UKÁZKA ZE STŘEDEČNÍHO ROBINSONA: Dominik v ohrožení! Kdo chce na jeho místo?

Aktualizováno 13.2. 2018 15:06
Zdroj: TV Nova

Kmen Manobo je prozatím spokojený, protože má sošku imunity, která ho ochrání před kmenovou radou. Proto má více času k přemýšlení nad taktikou. A je vidět, že někdo hodně přemýšlel... Kdo chce na místo vůdce?

Přehrát poslední díl

Ve středečním 4. díle bude v kmeni Manobo opravdu dobrá nálada. Celý tým je totiž pochopitelně šťastný z imunity, kterou získal v dramatickém souboji s kmenem Kalinga.

Robinsonův ostrov - Kmen Manobo
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Kmen Manobo

Vůdce Dominik je s prací svého týmu zcela spokojen, ale Mirek má na celou situaci poněkud jiný názor. Chtěl by totiž zvolit ještě zástupce, který by vždy nějaký nápad zhodnotil a rozhodl, jestli má smysl, nebo ne. „Je potřeba pochopit, že při té hře nejde o to, aby každý podal maximální výkon individuálně a udělal v tom hrozný zmatek, ale aby ty lidi spolupracovali,“ prohlásil odhodlaný Mirek.

„Mně připadá, že by Mirek rád dělal vůdce. Chytrý na to je, dělá policajta. Inteligenčně bych řekla, že je možná daleko chytřejší než Dominik,“ vyjádřila se k celé situaci Zina. Mirkův plán ale nakonec nevyšel. Proč? Na to se podívejte v exkluzivní ukázce!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Mirek
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Mirek

Čtvrtý díl reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat ve středu 14. února od 21:40 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don