UKÁZKA z pondělního Robinsona: Nový pár na ostrově? Karel promluvil!

Publikováno 11. 2. 2018
Zdroj: TV Nova

Karel, který nyní patří do kmene Kalinga, promluvil o novém páru na ostrově. Kteří dva soutěžící spolu podle něj chodí? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Ve druhém díle reality show Robinsonův došlo k velmi dramatickému rozdělení týmů žen a mužů na kmeny smíšené - Kalinga a Manobo. V kmenu Kalinga je nyní Bizon, Janina, Katka, Káťa, Jenda, Karel, Martina, Nikol a Radim. Do kmenu Manobo patří Bára, Blanka, Dominik, Jarda, Martin, Mirek, Terry, Ondřej a Zina. Soutěžícího Petra si nikdo do svého kmene nevybral, a proto musel ostrov opustit.

Kmen Kalinga
Zdroj: TV Nova Kmen Kalinga

Třetí epizoda tudíž bude opravdu zajímavá a plná emocí, což dokazuje i tato exkluzivní ukázka. Hned na začátku dílu uvidí totiž diváci velkou radost nového kmene Kalinga, ve kterém jsou všichni členové velmi nadšení, že jsou právě v tomto týmu. Ve své velké radosti dokonce vtipkují na účet některých hráčů z druhého kmene Manobo.

Kmen Manobo
Zdroj: TV Nova Kmen Manobo

Karel totiž tvrdí, že v normálním životě spolu Jarda s Dominikem chodí. Toto tvrzení ovšem ihned vyvrátila Nikol: „Dominik, co jsem tak zaslechla, má přítelkyni.“ Její slova potvrdil také Jenda: „Jo, to jsme dneska slyšeli. Nějakou barmanku ze strip klubu.“

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

Jaké další informace o druhém kmeni prozradili? A proč si Martina do svého týmu vybrala právě Karla? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don