VIDEO z Robinsona: ZRADA! Reakce Karla na návrat Petra byla hodně drsná. Podívejte se!

Publikováno 18. 2. 2018
Zdroj: TV Nova

Po vyřazení Jendy přišel do kmene Kalinga Petr. Jak ho jeho spoluhráči přivítají? Petr se právem cítí ohrožený, a tak hned začne vyzvídat, proč vypadl právě Jenda. Odpověď jej příliš neuspokojí...

Přehrát poslední díl

Ve čtvrtém díle reality show Robinsonův ostrov došlo k velkému zvratu – kmen Kalinga na své první kmenové radě zcela nečekaně vyloučil Jendu. Místo něj se však do hry vrátil Petr, takže síly jsou na obou stranách opět vyrovnané. Jak svalnatého Petra kmen Kalinga přijme? „Já jsem to trochu čekala. Byli jsme rádi, protože Jenda byl fajn kluk, ale prostě fyzicky neměl tu sílu a Peťa si myslím, že ji rozhodně má,“ vyjádřila se k celé situaci Nikol.

Petr se ve svém novém kmeni cítí velmi dobře: „Rozhodně jsem radši v tomto kmeni než v tom Dominikově. Myslím si, že tady budu rozhodně větším přínosem.“ Z jeho příchodu není ale podle všeho nadšený Karel: „Nevěřím mu. Nevěřím mu ani nos mezi očima. Už jednou zradil...“ Jestli bude Petr pro kmen Kalinga opravdu přínosem, se dozvíte již v páté epizodě v pondělí 19. února od 21:25 na TV Nova.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don