Třetí duel na Ostrově vyhnanství: Robinsonky pořádně potrápila logická hádanka. Poradili byste si s ní?

Robinsonůvostrov - 16.díl
Zdroj: TV Nova

Ve třetím duelu na Ostrově vyhnanství se mezi sebou utkaly tři ženy – Janina, Káťa a Nikol. Která z nich prohrála a musela soutěž definitivně opustit?

Přehrát poslední díl

V šestnácté epizodě reality show Robinsonův ostrov mohli diváci vidět již třetí napínavý duel, ve kterém se tentokrát mezi sebou utkaly tři ženy – Janina, Káťa a Nikol. Souboj mezi nimi byl hlavně o strategii a logickém uvažování. Byla pro ně totiž připravena jedna velká nádoba s vodou, ve které plavala malá nádobka. Každá z Robinsonek měla na výběr tři různé druhy závaží, které postupně přihazovala do této nádobky.

Robinsonův ostrov - 16. díl - 9
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 16. díl

Cílem bylo udržet nádobku co nejdéle na hladině, přestože v ní bylo s každým kolem více a více závaží. Ta, která přiložila závaží, kterým se nádobka potopila, prohrála. Všechny tři ženy se velmi snažily, ale nakonec tento duel prohrála Káťa a musela soutěž definitivně opustit. Nikol a Janina se tedy společně vrátily na Ostrov vyhnanství, kde budou čekat na své další soupeře. Podaří se jim vyhrát i další duel a vrátí se jedna z nich do hlavní hry?

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 16. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 16. díl - 11

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don