TOHLE ZAMRZÍ! Radim poprvé otevřeně, kdo mu na ostrově nesedl. Která z žen je podle něj MRCHA?

Zdroj: TV Nova

Dramaticky vyloučený Radim se v rozhovoru rozpovídal o tom, kdo mu byl na ostrově nejméně sympatický a rozhodně se nebál drsných slov. Která z žen je podle něj mrcha?

Přehrát poslední díl

Radim byl velmi dobrý stratég a celou soutěž měl od začátku až do konce promyšlenou. věřil ve své vítězství, kterého ale nedosáhl. Ve 26. epizodě byl vyloučen z Robinsonova ostrova za porušení pravidel, což byl pro všechny velký šok. Ihned po vyřazení se tento ambiciózní podnikatel rozpovídal o tom, kdo mu byl na ostrově nejméně sympatický.

Robinsonův ostrov - 24. díl - 10
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 24. díl

„Na první pohled mi nesedl Dominik. Jeho osobnost mi nebyla sympatická. Nesedl mi také Jarda, protože byl moc negativní. Trošku ty lidi demotivoval tím, jak už chtěl domů. Ani Blanka mi nesedla. Nelíbil se mi její styl hry. Hrála hodně mrchu a na všechny strany,“ vyjádřil se Radim na adresu svých neoblíbených spoluhráčů. Vyřazený Robinson ale také prozradil, s kým si naopak na ostrově rozuměl nejvíce a hlavně i to, kdo má podle něj největší šanci na výhru. Jak zněla jeho odpověď? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - 26. díl - 13
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 26. díl

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don