JE TO TADY! TV Nova oznámila termín startu nové série Robinsonova ostrova. Diváky čekají úžasné novinky

Publikováno 15. 1. 2018
Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov

Již za pár týdnů odstartuje na TV Nova zbrusu nová řada úspěšné reality show Robinsonův ostrov. Na co se mohou diváci těšit? Je toho hodně a je to skvělé!

Přehrát poslední díl

Televize Nova připravila do vysílání zbrusu novou řadu úspěšné reality show Robinsonův ostrov, která na jaře 2017 slavila úspěch u televizních diváků, internetových uživatelů a získala i silnou odezvu na sociálních sítích. Nyní přichází premiérová řada s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

Robinsonův ostrov odstartuje na Nově 5. února a diváci jej můžou sledovat každé pondělí (21:15) a středu (21:35). „Mám velkou radost, že můžeme divákům přinést další řadu této mimořádné reality show. Robinsonův ostrov je formát, který přesně zapadá do pestré programové nabídky televize Nova a slaví úspěch především u mladých televizních i online diváků,” říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.


Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov skupina devatenácti Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu - stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy. Devatenáct hráčů, devatenáct charakterů! Soutěžící zažijí dusno, intriky i velká spojenectví. Jsou odhodlaní, jsou připraveni na všechno. Mají své sny, naděje i strachy. Jeden z nich se stane Robinsonem 2018.


ODTAJNĚNO: Podívejte se na přehled všech soutěžících. Kdo vyhraje? HLASUJTE


I druhou řadou reality show Robinsonův ostrov bude provázet ostřílený moderátor a komentátor Ondřej Novotný. „Moderování Robinsonova ostrova je pro mě splněný sen a jsem nadšený, že úspěch první série vzbudil hlad a chuť po druhé řadě. Jestliže jsme diváky na poprvé zaujali, tak nyní je uhraneme.

 

Soutěžící jsou unikátní skupinou charakterů, hry jsou propracovanější a strategie i různé zvraty téměř každodenní. Diváci se můžou těšit na epizody našlapané akcí i emocemi. Natáčení Robinsonova ostrova jsou pro mě takové Vánoce v létě a už se nemůžu dočkat, až tento dárek ukážeme i divákům!”

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

 

ONLINE PROJEKTY

S druhou řadou Robinsonova ostrova se vrací na NovaPlus.cz také zábavná talk show Jak to vidí Robinsoni, ve které bude moderátor Ondřej Novotný společně se soutěžícími každé pondělí a středu komentovat aktuální odvysílaný díl v TV.

 

Diváci si také můžou připomenout odlehčený pořad Robinson Marek, ve kterém první český Robinson Marek Orlík na vlastní kůži zkouší, jak se opravdu žije na Filipínách.


Pro fanoušky reality show připravujeme také na nova.cz unikátní soutěž Já, Robinson. Každý se může v této soutěži stát na chvíli Robinsonem a čelit různorodým úkolům a výzvám. Web nova.cz čtenářům rovněž přinese žhavé novinky ze života soutěžících i zákulisí oblíbené televizní show.


119

GALERIE: Soutěžící v nové řadě reality show Robinsonův ostrov

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Bára

Hodnocení:


 

Vítejte v džungli vztahů! Reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí od 21:15 a středu od 21:35 na TV Nova. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova