FOTO: Robinsonka Terry opět dráždí svým dokonalým tělem! Tentokrát se jí ale povedl trapas

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Nedá si snad nikdy pokoj! Robinsonka Tereza Dušková má perfektní figuru, na kterou je náležitě pyšná. A nebyla by to ona, kdyby během dovolené nenechala své krásně tělo zdokumentovat. Jenomže má také dar pobavit lidi. Tentokrát všem dokázala, že vylézání z bazénů není jen tak...

Přehrát poslední díl

Vnadná kráska Terry, která se ve druhé řadě reality show Robinsonův ostrov probojovala až do finálové trojky, si během svého působení v soutěžI dokázala vytvořit silnou fanouškovskou základnu. Počet jejích sledujících na sociální síti Instagram čítá více než sto tisíc!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Naprosto perfektní postava s krásnými ňadry nenechala klidného u televizních obrazovek snad žádného muže. Ženské obecenstvo si zase získala svojí upřímností a dravostí. Většina u Terry obdivuje její přirozenou krásu a smyslnost.
Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Být hezká ale v této soutěži nestačí. Jak se později ukázalo, Terry měla všechny předpoklady pro to, aby se stala první Robinsonkou, která by tuto soutěž vyhrála! Bohužel se jí to nakonec nepodařilo...
Terry a její vtipná fotka
Zdroj: Instagram, Instagram/Tereza Dušková/Nela Karaskova

Po ukončení soutěže zásobuje svoji početnou fanouškovskou základnu sůvdnými snímky. Ale nebyla by to Terry, aby si ze sebe neuměla udělat srandu. Co na její fotku říkáte?

 

Maci