Striptýz v přímém přenosu! Kdo se začal během natáčení Jak to vidí Robinsoni svlékat?

Aktualizováno 24.4. 2017 22:26
Zdroj: TV Nova

29. díl Robinsonova ostrova je prý ten nejvypečenější ze všech – všechny totiž čeká několik nečekaných zvratů! A přesně v takovém duchu se nese i poslední díl show Jak to vidí Robinsoni! Co myslíte,

kdo v přímém přenosu předvedl striptýz?

Přehrát poslední díl

Drobným zraněním či zákrokům lékařů se vyhnul během 44 dní na ostrově málokdo. Marek a David museli podstoupit jedny z těch horších zákroků. Zatímco Marka postihlo vykloubené rameno, David se dokonce podrobil menší operaci... Marek si své rameno vykloubil během soutěže o imunitu, ale podle ostatních soutěžících, tedy především podle Jakuba, je Marek jen simulant a jeho zranění není vážné. Oproti tomu každý litoval Davida, kterému písečné mouchy nakladly pod kůži pár vajíček. Petru prý chirurgický zákrok tak fascinoval, že musela sedět hned vedle Davida a celou akci s otevřenou pusou pozorovat. Ani Jakubovi se tento zákrok nevyhnul, odbyl si ho ale až doma po příletu do Čech. Brrr!

Robinsonův ostrov: 29. díl - 4
Zdroj: TV Nova

Na kmenové radě se prý Martin díky Petře cítil jako lidský odpad

 

Nejzajímavější z celého dílu byla kmenová rada. Tam totiž Petra všechny naprosto odzbrojila svými argumenty, proč by ve hře měla zůstat ona a ne Nika. Chudák Petra zpětně lituje, že takhle nemluvila na ostrově častěji. Podle Kuby se Péťa na této kmenové radě stala nejsilnějším hráčem, a to právě proto, že tam ostatní členy Mayonu naproto rozložila. A to natolik, že si Martin ještě teď připadá jako lidský odpad! Proč? To zjistíte ve videu, stejně jako to, kdo ze soutěžících předvedl během natáčení show Jak to vidí Robinsoni striptýz!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POJĎTE ZKOUKNOUT PETRU! Již tento týden máte jedinečnou šanci setkat se s účastníky Robinsonova ostrova

ZÁKULISÍ Robinsonova ostrova: Tato místa v televizi neuvidíte! Podívejte se!


 

Nova.cz