TO JE HVĚZDA! Robinson Ondra trénuje jako o život a míří na olympiádu

Robinson Ondra
Zdroj: Instagram

Soutěžící druhé řady Robinsonova ostrova Ondra Baumrukr je velkým sportovcem. Po skočení soutěže na sobě začal tvrdě makat. Na sociální síti fanoušky pravidelně zásobuje fotkami ze svého života a nutno podotknout, že si ze sebe umí udělat legraci!

Ondra Baumrukr, který společně s dalšími osmnácti soupěři soutěžil o titul druhého českého Robinsona, se po návratu z ostrova změnil k nepoznání. Rozhodl se chytit příležitost za pačesy a využít shozených kil, o které v důsledku všudepřítomného hladu na ostrově přišel, a začal na sobě pořádně makat.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra

A jak to tak vypadá, ze svého úsilí stále nepolevuje. Na sociální síti se totiž každou chvíli chlubí fotkami, které ho zachycují při provozování nejrůznějších sportů. A co víc, tenhle komediant si ze sebe umí udělat pořádnou legraci!

Robinson Ondra - 3
Zdroj: Instagram „Ježíši, samče, gymnastika na zábradlí už není pro mě, hlavně protože jsem delší než díra mezi zábradlím a zemí,“ napsal Ondra k fotografii

Podle všeho se tak Ondra, samozvaný Samec, věnuje hned několika aktivitám - chodí na skákacích botách, dělá gymnastiku, potápění, baseball, plave a spoustu dalšího. Jak u jednotlivých disciplín vypadá, na to se podívejte v galerii.


A bere sport opravdu vážně. Abyste se nedivili, kdyby to nakonec dotáhl až na olympiádu!

15

GALERIE: Robinson Ondra

Zdroj: Instagram

Robinson Ondra - 5

Hodnocení:NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

PJ