MARTIN VÉVODA PŘIKUŘUJE: Dnes žije s dalším účastníkem Robinsona! S kým si zapíchal palmičky?

Publikováno 4. 5. 2017
Zdroj: TV Nova

Jak to vidí Robinsoni? Spíš Jak to vidí zlatokop! Martin Vévoda prozradil střípky ze svého života. Po návratu z Robinsonova ostrova podlehl fenoménu dnešní doby a stal se zlatokopem.

Přehrát poslední díl

Ruku v ruce s úspěchem jdou osoby, které samy tak úspěšné nejsou a být vlastně ani nechtějí. Stačí jim totiž, že budou těžit z úspěšných. Okolím jsou často označovány jako zlatokopky. Zdaleka se to netýká pouze žen. Podobné manýry zaznamenáte i u mužské verze – Zlatokopové. Avšak spojení Martin Vévoda a zlatokop nezní moc sourodě. Tak kde je celá pravda? Vždyť on sám byl na Robinsonově ostrově věčně vysmátý pohodář. Nehleděl na autority, ať starší nebo zkušenější – šel si svojí cestou. A to se mu vyplatilo.

17

GALERIE: Martin na ostrově

Zdroj: TV Nova

Martin Vévoda - 13

Hodnocení:


I přes to, že prohlásil, že tam nejel vyhrát, se díky své nezištnosti dostal až do finálové trojky. Na finálové kmenové radě mu porota přichystala neskutečné překvapení. Téměř jednohlasně se shodla, že si výhru nezaslouží a vyřadila ho ze hry. Místo pohádkové odměny mu zbyly oči pro pláč. Výhru nakonec pro sebe uzmul jeho dobrý kamarád a spojenec Marek. Sám Martin prozradil, že mu výhru přál, tak proč dal svůj hlas Jakubovi? „Kubu by ta výhra tolik nezměnila,“ ospravedlnil své rozhodnutí.
Martin Vévoda - 3
Zdroj: Nova.cz

Martin promluvil o stravě. Nad čím se tak rozplývá?


V exkluzivním rozhovoru moderátorky Lucie Králové se můžete dozvědět, co Martin dělá po konci reality show. „Už nejsem kreativec, teď vedu videotým. Odmoderoval jsem super sérii Jak to vidí Robinsoni. Doufám, že budu moderovat další věci. To by mě bavilo,“ začal vyprávět novinky ze svého života s upřeným pohledem do kamery. „Našel jsem si nový byt, kde vlastně bydlíme s Markem,“ pokračoval.


Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by Marek nevyhrál dva a půl milionů korun a navíc Martin proti němu hlasoval ve finále. „Já jsem takovej zlatokop,“ rýpnul si známý vtipálek.
 

 

Finálová kmenová rada
Zdroj: Nova.cz

Přiberou Marek s Martinem k sobě Jakuba na byt?


Nezapomněl se také zmínit, co ho nejvíce udivilo u poroty, která prohlašovala že Markovi nedá ani jeden hlas. „Je to takový zvláštní, když říkali: 'Marek to je podvraťák, doufám, že si uvědomuje, že mu nikdo nedá hlas!' To bylo jediný co mě překvapilo,“ shrnul celou situaci ohledně poslední kmenové rady.


Prostě to by nebyl Martin, kdyby celý rozhovor nebyl jedna velká nadsázka. Co více prozradil? Například zjistíte, proč se on i Marek oddávají brethariánství (Také nevíte co to je? Martin vám to prozradí) nebo jak si zařídili společný byt.

 

A nezapomeňte sledovat živý stream se všemi třemi finalisty ve čtvrtek v 16:00 na nova.cz a oficiálních stránkách Novy.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
EXKLUZIVNÍ POCITY TŘÍ FINALISTŮ: Marek plánoval, co udělá jako první věc po příjezdu domů. Bylo to ono?

KRAKONOŠ A KOSTIČKY: Finalisté Robinsona se po 44 dnech viděli v zrcadle! Reakce je k nezaplacení

Nova.cz