VIDEO: Servírka Martina promluvila o sexuálním zážitku se šesti chlapy! Robinsoni jen koukali

Publikováno 13. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Servírka Martina hned po ránu začala svým spoluhráčům z kmene Kalinga vyprávět něco, s čím by se většina lidí nesvěřovala. Robinsony tím pořádně zaskočila!

Přehrát poslední díl

Po prohraném souboji o imunitu neměl kmen Kalinga moc dobrou noc, což diváci uvidí již ve dvanáctém díle reality show Robinsonův ostrov. „Nálada dnešního rána byla docela ponurá. Večer jsem nemohla vůbec usnout a ani ráno jsem nemohla spát,“ řekla blondýnka Nikol, která si prohru celého týmu dávala za vinu.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Moc dobře se ale nevyspala ani Martina. „Zdál se mi dost hororový sen, takže já jsem se dorůžova moc nevyspala. Ten sen byl o tom, jak nevinnou dívku przní asi šest chlapů a pak ji hodí do vody a ona se schová v lese, kde na ně půl roku chystá pastičky, jí jenom brouky a dělá, že je mrtvá. Potom ale jednoho po druhém odkrouhne,“ vyprávěla svým spoluhráčům vůdkyně kmene, která si tento sen vykládá po svém.

Robinsonův ostrov - sen
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - sen

„Já nedávám moc velký důraz na sny, věřím ale tomu, že bychom pak po sloučení mohly, my ženský, vyházet chlapy,“ dodala Martina. Bude tomu opravdu tak?
 

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don