Sebevědomá Nika odmítá cokoliv komentovat! Proč jí došla slova?

Aktualizováno 17.4. 2017 22:22
Zdroj: Nova.cz

Sebevědomé Nice, která má vždy plno komentářů ke všemu, najednou došli slova! Proč jí došla trpělivost a odmítá nadále mluvit? To a mnohem více zjistíte v nejnovějším díle Jak to vidí Robinsoni!

Přehrát poslední díl

Moderátor a soutěžící v jedné osobě, Martin Vévoda, si do svého studia tentokrát pozval Niku a Marka. Spoléhal na vždy výmluvnou Niku, že náležitě okomentuje dějství kolem soutěže o odměnu a podobně. To ale netušil, jak moc se zmílil. Nika se totiž rozhodla, že už mluvit nechce, na Robinsonově ostrově už se prý namluvila dost. Poté, co uviděla scénu, kdy ji Petra kritizuje, se rozhodla odmlčet úplně: „Mě už fakt přestává bavit se pořád obhajovat, už nemám co říct.“ Chudák Nika si totiž myslí, že cokoliv řekne se později obrátí pro ní.

Středem pozornosti Nika ale byla během celého dílu. Její protivníci Marek s Martinem se nechali slyšet, že Nika je známá tím, že umí dobře polykat věci. Přeci jen už to prokázala u soutěže s klobásou. V tomto díle se zase ukázalo, že Nika nemá žádnou záklopku nechutné věci do ni vklouzlo raz dva. Jak moc osobně si Nika vzala tuto pozvánku? A proč všichni odsoudili Martina zjistíte v nejnovějším díle Jak to vidí Robinsoni!


 

Nova.cz