KOPAČKY, LÁSKA I PUPEK: Pobyt na ostrově Robinsonům totálně rozbil vztahy. Změna je život, kámo

Robinsonův ostrov - Soutěžící
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící

Všem devatenácti soutěžícím z druhé řady Robinsonova ostrova změnil pobyt na Filipínách život. Někomu méně a někomu více. Podívejte se, jak některým z nich tato reality show zamíchala se vztahy!

Přehrát poslední díl

Bizon požádal svou přítelkyni o ruku již na ostrově. S kamarádem se totiž domluvil na tom, že jí přiveze obrovskou kytku a dopis, který nejstarší účastník Robinsonova ostrova napsal ještě před odletem, ve kterém se své přítelkyně ptal, jestli si ho vezme. Jeho láska pochopitelně řekla ANO.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon s přítelkyní
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon s přítelkyní

Romantické zásnuby proběhly také u Robinsonky Martiny, kterou její přítel požádal o ruku na vyhlídce, a ona samozřejmě řekla ANO. Svatba ještě z časových důvodů neproběhla, ale již brzy k ní prý dojde.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

Naopak Káťa, která již několik let žije se svým manželem, oznámila jinou novinku. Se svým partnerem totiž čekají již třetí miminko, které podle všeho bude kluk. Držíme proto Robinsonce pěsti, aby její potomek byl zdravý.

Robinsonův ostrov - Káťa po vyřazení
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa

Robinson Karel měl podobné štěstí. Před odjezdem na ostrov byla jeho přítelkyně už těhotná, a proto si již několik měsíců užívá svou nádhernou dceru Emu.

Robinsonův ostrov - Karel s rodinou
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Karel s rodinou

Velkou smůlu v lásce si ale vybral Dominik, který odjížděl na Robinsonův ostrov zadaný. Po jeho vyřazení ze soutěže se však od své přítelkyně dozvěděl, že ho podvedla. Jejich vztah proto skončil. Nyní má však Robinson novou lásku, se kterou je velmi šťastný.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik

O svou lásku přišla také Nikol. Ta se se svým přítelem, který ji podváděl a bil, rozešla ještě přes odjezdem na ostrov. A na jejich vztahu se údajně po jejím návratu nic nezměnilo.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Žádnou změnou ve vztahu neprošel ani Ondra. Ten má se svým manželem stále skvělý vztah. Stejně je na tom Mirek, který je stále se svou přítelkyní. Jejich pouto se však velmi utužilo. 

Robinsonův ostrov - 17.díl
Zdroj: TV Nova

Žádný posun nenastal ani u Janiny. Ta odjížděla na ostrov zamilovaná do jednoho muže, který její lásku neopětoval, což se nezměnilo ani po návratu. Svým novým vztahem ale překvapil vítěz druhé řady Robinsonova ostrova Martin, o kterém se spekuluje, že chodí s herečkou Jenovéfou Bokovou.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Radim naopak získal po svém návratu ze soutěže hodně fanynek, které mu dokonce posílají své nahé fotky, což vyřazeného Robinsona pochopitelně těší, ale neví, co s nimi má dělat. Katka s Terry po návratu z ostrova prozradily, že jsou stále svobodné a čekají na toho pravého!

Robinsonův ostrov - Martin a Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Martin a Terry

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don