Robinsonův ostrov se blíží: Jaké novinky se v nové řadě objeví? Bude to drama!

Aktualizováno 30.1. 2018 12:57
Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov

Druhá série reality show Robinsonův ostrov odstartuje na TV Nova již pátého února. A přináši celou řadu novinek, které mohou zamíchat konečnými výsledky. Podívejte se na jejich přehled.

Přehrát poslední díl

Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců byla vybrána skupina devatenácti Čechů, která odletěla na izolovaný filipínský ostrov, kde bude bojovat o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim však zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy.

I druhá řada reality show Robinsonův ostrov se řídí danými pravidly světově úspěšného formátu. Diváci se však mohou těšit také na řadu novinek. Jednou z nich je místo pro konání kmenových rad, které je tentokrát umístěno do prostředí mohutné skály. Novinkou této série je i blesková kmenová rada, jejímž účelem je zaskočit nepřipravené hráče, což může radikálně ovlivnit průběh soutěže. O nečekané situace se také postará dvojité hlasování.

 

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov

V první řadě se diváci seznámili s týmovou, individuální a skrytou imunitou. Tentokrát se do hry zařadí také dědičná imunita (v případě, že její držitel vypadne, musí ji předat dál do hry) a úkolová imunita (soutěžící ji získá za splnění daného úkolu). Ve hře se objeví i falešná imunita, kterou si vyrobí jeden z hráčů, aby zmátl ostatní.

119

GALERIE: Soutěžící v nové řadě reality show Robinsonův ostrov

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Bára

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova