VIDEO: Robinsonky byly po zásluze potrestány za krádež. Některým se to ale líbilo!

Aktualizováno 14.5. 2018 17:05
Zdroj: TV Nova

Blanka, Martina a Zina porušily pravidla hry, když ukradly mýdlo, a tak je čekal zasloužený trest. Jak se s ním popraly? Jednoduché to nebylo, přesto se jim to líbilo!

Přehrát poslední díl

Martina, Blanka a Zina ukradly mýdlo, protože si potřebovaly vyprat zaneřáděné oblečení. Jelikož to bylo proti pravidlům, byly za tuto krádež Ondrou Novotným potrestány. Moderátor ženám oznámil, že budou muset pomoct filipínské rodině s praním, což Robinsonky také ve 29. epizodě reality show Robinsonův ostrov splní.

Robinsonův ostrov - 29. díl - 10
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 29. díl

„Tak jsem tu zbyla s Mirkem a Katkou. Je to takové zvláštní, protože si nemáme úplně co říct. Blanka, Zina a Martina budou pomáhat filipínské rodině. Je to trest, člověk to tak musí brát a holky si to teď někde pěkně odperou,“ řekla Terry.

Robinsonův ostrov - Blanka, Martina a Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Blanka, Martina a Zina
 

Tři potrestané Robinsonky se ale tohoto úkolu zhostily se ctí, i když to nebylo vůbec jednoduché. „Jako jestli perou třeba třikrát denně, tak je to slušná posilovna,“ komentuje svou nynější práci Martina. Jak to holkám šlo? Na to se podívejte ve videu!

 

Co dalšího na členy kmene Tawi-Tawi čeká? To se dozvíte ve 29. epizodě, kterou můžete sledovat v pondělí 14. 5. od 21:25 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don