ROBINSON MAREK 8. DÍL: Marek se nechal tetovat od domorodce. ´Bolí to jak prase!´ VIDEO

Aktualizováno 5.2. 2018 20:34
Zdroj: TV Nova

Byl to velký návrat. Na měsíc a půl se vítěz Robinsonova ostrova Marek vrátil do divoké přírody Filipín. Všechno ale jednou končí – i návrat do ráje. Jak odjezd probíhal?

Život Marka Orlíka nabral po pobytu na Robinsonově ostrově úplně jiný spád. Student marketingu z Opavy si splnil svůj klukovský sen o účasti v soutěži, a dokonce ji díky své propracované taktice vyhrál. A získal samozřejmě i výhru 2,5 milionů. 

Robinsonovův ostrov: Robinson Marek - 5. díl
Zdroj: TV Nova

 

Marek dostal možnost natočit vlastní pořad z prostředí Filipín, a tak se vrátil zpět na místo činu a mapoval zákulisí natáčení. Po měsíci a půl Marka čekalo poslední ráno. Je na čase sbalit, nepotřebné věci nechat Filipíncům a modlit se, aby nevznikl žádný problém a cesta zpět do vlasti netrvala déle něž 39 hodin.

 

Všechno zkrátka jednou končí, a tak musí ostrov a divokou přírodu opět opustit, vrátit se zpět domů do civilizace a čelit všedním problémům a starostem. Co mu včetně vzpomínek zůstane už napořád, je památeční tradiční tetování, které si nechal udělat poslední den pobytu na Filipínách. Tuto techniku ovládají jen 4 lidé na celých filipínských ostrovech!


Robinson Marek - 4. díl
Zdroj: Nova.cz

 

Marek také odhalí zákulisí vlastního pořadu a představí muže, který se spolu s ním podílel na celé tvorbě. A to ještě není všechno! Navíc Marek poradí, kde koupit kvalitní „cukle“ neboli pantofle, které vydrží vše – i divokou filipínskou přírodu!

115

GALERIE: Robinson Marek uzavírá kruh a pouští do světa poslední díl svého pořadu

Zdroj: Instagram

Marek Orlík a Jakub Čejpa - 1

Hodnocení:


 

ČTĚTE TAKÉ:

Nova.cz