ROBINSON MAREK 6. DÍL: Jak přežít na opuštěném ostrově? Zcela sám a bez pomoci? První český Robinson odhalil své tajemství!

Aktualizováno 5.2. 2018 20:32
Zdroj: TV Nova

Další díl zábavné show prvního české Robinsona Marka Orlíka je tady! Vítěz celé show narazil na ostrově na něco, co opravdu nečekal. V tu ránu ho smích přešel... Podívejte se na 6. díl pořadu Robinson Marek.

V průběhu natáčení druhé řady reality show Robinsonův ostrov se s novými soutěžícími vydal na Filipíny i vítěz první řady Marek Orlík. Ten diváky prostřednictvím svého pořadu s názvem Robinson Marek provádí zákulisím ostrova, radí, jak přežít, vysvětluje, co v nejrůznějších situacích dělat a podobně. Pravdou je, že se tohoto úkolu nemohl zhostit nikdo povolanější. Marek totiž ostrov za dobu svého působení v soutěži zná jako své boty!

Robinson Marek 6. díl
Zdroj: TV Nova

Tentokrát odhalil, co dělat, když ztroskotáte na pustém ostrově. Co je podle historicky prvního vítěze reality show Robinsonův ostrov nejdůležitější? Co udělat jako první? Nezapomeňte - na takovém pustém ostrově jste úplně sami! Nemáte koho se zeptat, nemáte s kým si popovídat, nikdo vám nepomůže, nikdo vás nevidí...

Robinson Marek 6. díl
Zdroj: TV Nova

Nebo je to všechno tak trošku jinak? Podívejte se, co Marka v průběhu natáčení pořadu překvapilo a kdo mu narušil proslov.

 

Předchozí díly pořadu Robinson Marek, které pro vás natáčí sám vítěz první řady Robinsonova ostrova, Marek Orlík, najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

JE ZPĚT! Byl hladový na smrt, ale nyní se Miloš Brt konečně dostal na svou původní hmotnost. Jak toho dosáhl?

NEMOHOU BEZ SEBE ŽÍT! Společná party Robinsonů a zatraceně dobrá zábava. VÍME KDE!

Nova.cz