ROBINSON MAREK 1. DÍL: Velké odhalení! Jak se dostal Marek na natáčení Robinsona? Tady je odpověď!

Publikováno 23. 6. 2017
Zdroj: TV Nova

Mnoho fanoušků Robinsonova ostrova se ptalo, jak je možné, že byl Marek Orlík opět na ostrově. Jak se tam dostal? V tomto díle show Robinson Marek se to dozvíte!

Přehrát poslední díl

Sympatický Marek Orlík nějakou dobu vesele poznával Filipíny a tamní exotický život. Stihl vyzkoušet všechny druhy dopravy, které tam existují. Ukázalo se ale, že není moc dobrý řidič. Když si na vlastní kůži chtěl vyzkoušet řízení motorového tuk-tuk vozítka, dojel zhruba 15 metrů a vyboural se. V dalším díle se mu naštěstí žádný takový trapas nestal. I když tedy vyšlo na povrch, že ani pěveckým nadáním Marek příliš neoplývá.

Robinson Marek
Zdroj: TV Nova

Filipínskému dobrodružství ale předcházela pořádně náročná cesta. Po minulé zkušenosti naštěstí Marek dopředu věděl, jak dlouho bude cesta trvat. Přeci jen, několik přestupů a nekonečné čekání na letištích dá zabrat každému. Proto se celý štáb snažil si cestu všelijak zpříjemnit. Například v Manile se hromadně rozhodli zajít na masáž. Sám Marek si jemné mačkání od místní masérky nemohl vynachválit! A jak to tak vypadá, po masáži zřejmě stihli i hrochu hazardu v kasínu.

Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky! - 13
Soutěžící Robinsonova ostrova se vrací zpět na obrazovky!

Nyní je vám tedy jasné, jak se Marek Orlík na natáčení Robinsonova ostrova dostal! Jak celá cesta probíhala a co vše za skoro dvoudenní cestu stihli se podívejte ve videu!

 

TV Nova