První český Robinson MAREK mění život. Peníze z výhry investuje do ´čuníka´! Neriskuje?

Aktualizováno 31.7. 2017 19:42
Zdroj: TV Nova

Po skončení Robinsonova ostrova se na vítěze Marka Orlíka snesla jak vlna gratulací, tak nenávistných komentářů. Mnoho diváků totiž nevěřilo, že s tak velkou částkou naloží rozumně. Opak je pravdou! Zprvu podpořil charitu, tentokrát prvně investuje do obchodu se svými kamarády. Vyplatí se mu to?

Charismatický student marketingu z Opavy Marek Orlík vyhrál nevyzpytatelnou reality show Robinsonův ostrov. Stal se držitelem titulu první český Robinson a odnesl si pohádkovou výhru dva a půl milionu korun. To je téměř neuvěřitelný příběh, který slyšel asi každý. Král taktiky však už tehdy prohlásil, že mu o peníze nešlo. Pro něj coby velkého milovníka amerického modelu soutěže bylo přednější získat hlavně prestiž! A té se mu postupně dostává. Během příprav druhé řady dobrodružné show se Marek pustil do natáčení vlastního pořadu s názvem Robinson Marek.

Robinson Marek - 2
Zdroj: Nova.cz

Po výhře bylo Markovi okolím často vyčítáno, že s penězi dobře nenaloží. Všem pochybovačům zavřel ústa, když podpořil 44 tisíci projekt JOY RUN, který pomáhá hendikepovaným dětem. A nyní jen potvrdil, že dobrou duši má, a také se v něm ozval podnikatelský duch. Jeho kamarádka Kamila, která vyznává zdravý životní styl, se rozhodla otevřít si v Praze veganský obchod. Na pomoc si přizvala svoji kamarádku Markétu, se kterou začali řešit otázku financí, netrvalo dlouho a Kamila se rozhodla Markovi napsat.
Marek Orlík
Zdroj: TV Nova

A protože má první český Robinson dobré srdce, rozhodl se projekt podpořit. „Kamarádi si pomáhají a sny se musí podporovat,“ napsali ke své společné fotce na instagramovém profilu. Zda se mu investice vyplatí se teprve ukáže, jisté je ale jedno, obě slečny mají skvělého a ochotného kamaráda. A jak samy říkají: „Vesmír zafungoval!
Marek Orlík
Zdroj: Instagram

A co má se vším společného zmíněný čuník? Společný byznys má v logu právě toto zvíře v modré barvě. O co přesně půjde a kde se dozvíte víc? Tady

Markovi podnikatelovi dřžíme palce.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEMOHOU BEZ SEBE ŽÍT! Společná party Robinsonů a zatraceně dobrá zábava. VÍME KDE!

ZVLÁDLI JSTE TO? Marek Orlík prozradil, jak náročný je casting na Robinsonův ostrov! Čím vším musejí účastníci projít?

TV Nova