Ragbistka Katka na Robinsonův ostrov jede s rovnátky a velkou touhou vyhrát: Udělám pro to cokoliv!

Aktualizováno 30.1. 2018 12:56
Zdroj: TV Nova

Jednou z účastnic druhé řady reality show Robinsonův ostrov je ragbistka Katka, pro kterou bylo přijetí do soutěže splněním celoživotního snu...

Přehrát poslední díl

Pětadvacetiletá Katka z Prahy se už pátým rokem věnuje ragby. A zkušenosti z tohoto drsného sportu má v plánu zužitkovat i na ostrově: „Jsem odhodlaná bojovnice, nikdo mě na mé cestě za vítězstvím nezastaví!“

 

Pro výhru je ochotna udělat všechno. Nebojí se ani na pevno přidělaných rovnátek, které si veze s sebou na ostrov. „Těch se bude bát spíš moje zubařka.“ Katka o sobě říká, že je přátelská, hodně náladová a tvrdohlavá. Věří, že má přednosti, které jí pomohou vyhrát: „Umím dobře navazovat vztahy, jsem fyzicky zdatná a udělám pro to cokoli.“

 

Vyhraje Katka krutý zápas s intrikami a nemilosrdnou přírodou, nebo se jí vymstí náladovost a odjede s prázdnou domů?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka

Jméno: „Katka“ Kateřina Koubová

 

Věk: 25

 

Zaměstnání: ragbistka

 

Bydliště: Praha

 

Rodinný stav: nezadaná

 

Koníčky: ragby, pes, dobré jídlo

 

Tři slova, která mě vystihují: přátelská, bordelářka, vtipná

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Celý život sleduju americkou verzi, v podstatě je to můj celoživotní sen a jsem moc ráda, že si ho můžu prostřednictvím české verze vyplnit. Jsem moc ráda, že tu jsem, že budu moct dokázat, co ve mně je, a doufám, že to dopadne dobře.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Kartáček na zuby, fotku rodiny a kšiltovku.

 

Čeho se nejvíce bojím: Především doufám, že mě nevyřadí nějaké zdravotní problémy, nějaké zranění, to bych vážně nechtěla, ale jinak se asi ničeho nebojím.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Umím dobře navazovat vztahy, jsem fyzicky zdatná a udělám pro to cokoli. Vím, že na to mám, a chci si dokázat, že to zvládnu.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Doufám, že budu prospěšná v týmových soutěžích, ale nebojím se žádné práce. Myslím, že zvládnu cokoli, co bude potřeba. Myslím si taky, že dokážu číst v lidech a že budu fungovat i jako psychická podpora, taková vrba.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Na ostrově mi bude chybět rodina.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Dlouhodobě Robinsonův ostrov sleduju, asi si tedy umím představit, na co se připravit. Takže ne, žádné speciální přípravy v mém případě neprobíhaly.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka

Co bych udělala s výhrou: Nad tím, co mám v plánu s výhrou, jsem úplně nepřemýšlela, asi se určitě podělím se svými blízkými. Ti po mně určitě budou něco chtít, když zjistí, že jsem vyhrála. Takže nákupy nebo zájezd, přesně nevím. Ale poslední dobou jsem hodně cestovala a dost se mi to zalíbilo, takže bych část výhry věnovala i na cestování, abych toho poznala ještě víc než doposud. A co zbyde, to bych investovala do rekonstrukce bytu.

 

Tetování: Mám tetování na noze, je to španělský nápis, který znamená „rodina navždy“. Mám ho asi pět let a znamená pro mě propojení s rodinou.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Na ostrov si beru vtipnou fotku s bratrem z dětství, aby mě rozesmála a povzbudila, až to budu potřebovat.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Vzkázala bych jim, aby mi fandili i na dálku, aby na mě mysleli a hlavně aby věděli, že to zvládnu, aby se nestresovali. A ať se nebojí, že ostudu jim tady neudělám.

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova