Mr SEBELÁSKA. Radim útočí na vítěze první řady Robinsona Marka Orlíka! Ten mu to nandal...

Před začátkem reality show Robinsonův ostrov se Radim uvedl prohlášením, že je "Dost libovej týpek". A ani po té, co odešel ze hry s ostudou a pověstí ne moc šikovného intrikána, sebevědomí neztratil...

Přehrát poslední díl

Podnikatel Radim opustil reality Robinsonův ostrov ve 26. epizodě, protože porušil pravidla této soutěže, což ho pochopitelně velmi mrzelo. I přesto mu však na ostrově něco chybělo. „Při návratu jsem se nejvíc těšil na jídlo, ženské, zábavu, volnost a práci,“ svěřil se vyřazený hráč.

Robinsonův ostrov - 26. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 26. díl

Jak ale vzpomíná na celou soutěž a jaký byl jeho nejzajímavější zážitek na ostrově? „Asi to, že nám všechno vycházelo a naše plány byly neskutečné. Dařilo se mi přesně to, co jsem chtěl. Až na ten závěr, který jsem promarnil. Byl jsem obrovský a nádherný stratég, ale nepovedlo se to. Nevadí. Stala se lidská chyba,“ prozradil Radim, který si myslí, že je tisíckrát větší stratég než vítěz první řady Robinsonova ostrova - Marek.

Robinsonův ostrov - 23. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 23. díl

Vyřazený podnikatel si na ostrově také srovnal své priority a po návratu z ostrova vstává mnohem dřív. „Mám pestřejší den, mnohem zajímavěji a zdravěji jím a také více čtu a pracuji,“ dodal. Co bylo pro Radima na ostrově nejhorší? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don