První duel na Ostrově vyhnanství: Fyzicky náročná soutěž měla jasného vítěze! Poražený musel soutěž nadobro opustit

Aktualizováno 28.2. 2018 23:21
Robinsonův ostrov - Jenda a Karel
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Jenda a Karel

V osmém díle reality show Robinsonův ostrov došlo na první duel! Karel a Jenda se utkali v nelítostném souboji, který jednoho z nich nadobro vyřadil ze soutěže...

Přehrát poslední díl

Kmen Kalinga prohrává jednu soutěž za druhou, a proto se také musel zúčastnit už dvou kmenových rad, na kterých byl díky ženské alianci vyřazen Jenda a po něm také Karel. Oba byli posláni na Ostrov vyhnanství, kde je v osmém díle reality show Robinsonův ostrov čekal duel, po kterém musel jeden z nich opustit soutěž nadobro.

Tento souboj byl pro oba dva velmi obtížný. Na zemi byly totiž umístěny dvě dráhy, ve kterých se museli oba dva hráči plazit a přitom měli svázané ruce i nohy. Za těchto nelehkých podmínek se museli doplazit až ke kruhu, kde byl kousek lana, který museli vzít do úst a plazením se vrátit zpátky. Ten, který tuto soutěž prohrál, musel definitivně opustit Robinsonův ostrov.

Robinsonův ostrov - 8. díl - 12
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 8. díl

Souboj to byl opravdu náročný, ale i přesto se Karlovi podařilo získat velký náskok nad Jendou, který si udržel až do konce. Prvním nadobro vyřazeným se tedy stal mladý student Jenda. Jak se bude dařit Karlovi dál? Porazí i další soutěžící, kteří za ním na Ostrov vyhnanství přijdou? 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 8. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 8. díl - 8

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

don