PRVNÍ DUEL: Karel a Jenda v napínavém souboji! Komu navždy zhasne pochodeň? HLASUJTE!

Aktualizováno 1.3. 2018 16:52
Robinsonův ostrov - 7. díl - 1
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 7. díl

Osmý díl Robinsonova ostrova bude opravdu napínavý – Obyvatelé Ostrova vyhnanství konečně změří své síly! Soutěžící netuší, co je v duelu čeká, ale oba vyhnanci vědí, že jeden musí z kola ven. Tipněte si, kdo duel vyhraje!

Přehrát poslední díl

Kmen Kalinga prohrál již třetí souboj o imunitu a čeká ho další kmenová rada. Kontrolu nad kmenem má pevně v rukou silná dívčí aliance, která se postupně zbavuje mužské konkurence. Po prvním vyřazeném Jendovi kmen znovu promluvil a na Ostrov vyhnanství poslal Karla. Kalinga tak pomalu přichází o svaly potřebné v týmových výzvách. Uvidíme, zda oslabený kmen Kalinga dokáže porazit kmen Manobo v příštím souboji!

Robinsonův ostrov - 4. díl - 2
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 4. díl

Jindy upovídanému Karlovi nebylo po vyřazení do smíchu. Svůj odchod komentoval slovy: „Bylo evidentní, že jdou děvčata s děvčaty a chlapci s chlapci, čili moc překvapený nejsem.“ Nicméně je jasné, že ho vyřazení mrzí a bude chtít na Ostrově vyhnanství zůstat až do doby, než se bude moct vrátit do hlavní hry. To znamená porazit Jendu a případně každého, kdo na ostrov přijde.

Robinsonův ostrov - 4. díl - 5
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 4. díl

Poté co Jenda ve vyhnanství vystřídal svalovce Petra, upadl do naprosté izolace od dění v obou kmenech. Jediný způsob, jak získat informace, je vyzpovídat nově příchozího Karla. Ten v Jendovi vidí pouze překážku na cestě za záchranou v soutěži. Kdo podle vás prohraje první duel a opustí ostrov nadobro? Hlasujte!

Anketa

Kdo prohraje první duel a opustí ostrov nadobro?

Hlasovalo 295 lidí.

Premiérovou epizodu sledujte již dnes, ve středu 28. února, od 21:40 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova